Żaluzje poziome i pionowe Katowice

żaluzje pionowe, dzień i noc, Katowice

Żaluzje po raz kolejny wracają do naszych łask. Kiedyś, brzydkie i szpecące okna, dzisiaj znowu stają się namiastką luksusu.

Żaluzje pionowe, znane są również pod nazwą verticale. Są ciekawą alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firan. Stosowane są nie tylko w wnętrzach mieszkalnych, ale przede wszystkim w biurach, hotelach, gabinetach i tym podobnych instytucjach. Sprawdzają się zwłaszcza w dużych oknach widokowych. Chronią wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, wpływają na poprawę komfortu i przytulność pomieszczenia, zabezpieczają przed wzrokiem osób przebywających na zewnątrz. Mogą być wykonane z różnych materiałów. Niewątpliwą zaletą żaluzji pionowych jest możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła za sprawą obrotowych pionowych lameli. Mogą nie tylko osłaniać okna, ale również pełnić funkcję ścianek działowych.

Żaluzje poziome są doskonałą regulację termiczną. Latem ochraniają pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem, a zimą zapobiegają utracie ciepła. Regulacja ilości światła przedostającego się z zewnątrz jest możliwa za sprawą sterowania kątem nachylenia listewek. Mogą być montowane do każdego rodzaju okien. Najczęściej wykonane są z aluminium lub drewna. Dużą sympatię klientów mają żaluzje bambusowe. Prezentują się bardzo estetycznie, a różnorodność kolorystyczna pozwala dopasować żaluzje idealnie do wystroju wnętrza. 

Żaluzje pionowe i żaluzje poziome są od wielu lat obecne w oknach domów i innych obiektów. Obecnie oferowane żaluzje są estetyczne, w ciekawych kolorach i wysokiej jakości materiałów. 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą w naszym studio TOMŻAL w Katowicach oraz na naszej stronie.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Rolety na wymiar Katowice

Rolety kuchenne

Wiele osób większość dnia spędza w kuchni, szykując domowe smakołyki. Kuchnia jest miejscem dwóch światów – stresu oraz spokoju. To tutaj pielęgnujemy żołądki naszej rodziny

Czytaj więcej »
żaluzje drewniane katowice, bytom, chorzów, tarnowskie góry, częstochowa, kraków, wisła, siewierz, dąbrowa górnicza, zawiercie, sosnowiec, oświęcim

Żaluzje drewniane i bambusowe

Niektóre produkty, takie jakże żaluzje drewniane czyli żaluzje bambusowe wytworzone przez człowieka, wywodzą się z naturalnego surowca. Każdy taki uzyskany wyrób z drewna innymi słowy bambusa, zawsze ma swoją ilość w naturze i nierozdzielnie się z nią łączy.

Czytaj więcej »