ROLETY RZYMSKIE

Zaprojektuj Wnętrza Pełne Pasji

Niesamowicie proste w utrzymaniu idealnej czystości, a jednocześnie nadają niepowtarzalny wygląd Twojemu wnętrzu. Do wyboru mamy setki tkanin wysokiej jakości o raz wiele innych wzorów. Każdą roletę rzymską, którą tworzymy traktujemy indywidualnie i dobieramy do Twojego wnętrza. Rolety rzymskie mogą swobodnie zastąpić firanki oraz zasłony. 

Nr 1 na liście każdej ceniącej sobie czystość Pani Domu!

Czy rolety rzymskie to dobre rozwiązanie?

Roleta rzymska uszyta jest z tkaniny, która przy podnoszeniu zwija się poziomo w przepiękne fałdy. Dzięki temu bardzo łatwo jest regulować przepływ światła, sterując roletą za pomocą klasycznego napędu ręcznego koralikowego bądź wykorzystując ciekawą opcję napędu elektrycznego.

Montaż takiej rolety nie zajmuje wiele czasu i można to zrobić na kilka sposobów: do sufitu bądź ściany na dyskretnym kątowniku metalowym lub na ramie okiennej dzięki zaczepom bezinwazyjnym tak, by nie uszkodzić okna. Równie łatwy jest także jej demontaż do czyszczenia. Tkaninę łatwo utrzymać w czystości, gdyż można odpiąć ją od mechanizmu i wyprać w automacie.

Rolety rzymskie to doskonałe dekoracje zarówno do mieszkań, jak i do lokali biurowych o wystroju klasycznym lub nowoczesnym. Są to niezwykle efektowne dekoracje okien, które nadają wnętrzu piękna oraz funkcjonalności. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do wnętrza.

rolety rzymskie 12
rolety rzymskie 11
rolety rzymskie 1

Rolety Rzymskie dostępne w naszej ofercie

Rolety rzymskie to bardzo klasyczny system zasłonowy okna, jest bardzo dobrym dodatkiem do każdego wnętrza i może zastąpić z powodzeniem firany lub zasłony. W naszym salonie TOMŻAL Katowice oferujemy szeroką gamę tkanin oraz wzorów na rolety rzymskie. Każda sprzedawana przez nas roleta rzymska jest dopasowana do Twojego wnętrza i potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu TOMŻAL w Katowicach.

Rolety Rzymskie na wymiar w naszym salonie TOMŻAL Katowice

W naszym salonie TOMŻAL Katowice oferujemy również rolety rzymskie na wymiar. Chcąc tworzyć, jak najlepsze produkty uwzględniając wszelkie potrzeby naszych klientów, robimy rolety rzymskie na zamówienie. Są one robione pod konkretny wymiar w naszym salonie, przez co są dopasowane pod potrzeby konkretnego klienta i jego okna. Nasi pracownicy pomogą dobrać kolor, rodzaj tkaniny oraz mechanizmy, jakie mają zostać użyte w twoim wnętrzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet rzymskich robionych na wymiar oraz do kontaktu z nami.