ROLETY DZIEŃ NOC

Stwórz Wnętrza Pożądane Przez Innych

Rolety dzień noc to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie dekoracji okiennych. Żadna z osłon przeciwsłonecznych nie zapewnia tak fascynującej gry światłem i pięknego wystroju wnętrza.

Niezapomniany efekt gwarantuje tkanina składająca się z ułożonych naprzemiennie półprzezroczystych i zaciemniających pasów. 

Jakie są zalety rolet dzień noc?

Z pomocą rolet dzień noc jesteśmy w stanie zaciemnić pomieszczenie lub je naświetlić nie odsłaniając przy tym całego okna. Jeżeli potrzebujemy snu lub zbyt intensywne promienie słonecznie nie pozwalają nam spać możemy jednym pociągnięciem sznurka zaciemnić pomieszczenie zamieniając dzień w noc. Roleta składa się z naprzemiennych pasów tkaniny zaciemniającej oraz półprzezroczystej. Dodatkową zaletą rolety dzień noc jest możliwość montowania jej w dowolnym pomieszczeniu. Doskonale sprawdzą się jako dekoracje okienne w salonie czy sypialni, a także kuchni i w łazience, w dodatku rolety dzień noc dają nam również możliwość montażu na poddaszach. 

rolety dzień noc
rolety dzień noc 1
rolety dzień noc 27

Rolety dzień noc w TOMŻAL Katowice

Rolety dzień noc są popularnym produktem wybieranym przez naszych klientów. Ich głównym atutem jest możliwość regulacji nasłonecznienia wnętrza oraz jego całkowitego zaciemnienia. W naszym salonie TOMŻAL Katowice oferujemy szeroką gamę tkanin oraz wzorów rolet dzień noc. U nas dostaniesz również rolety dzień noc dostosowane do Twoich okien dachowych. Każda sprzedawana przez nas roleta jest dopasowana do Twojego wnętrza i potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu TOMŻAL w Katowicach.

Rolety dzień noc na wymiar

W naszym salonie TOMŻAL Katowice oferujemy również rolety dzień noc robione na wymiar. Pragniemy tworzyć, jak najlepsze produkty uwzględniając wszelkie potrzeby naszych klientów, robimy rolety dzień noc na zamówienie. Są one tworzone pod konkretny wymiar w naszym salonie, przez co są dopasowane pod potrzeby konkretnego klienta i jego okna. Nasi pracownicy pomogą dobrać kolor, rodzaj tkaniny oraz mechanizmy, jakie mają zostać użyte w twoim wnętrzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet dzień noc robionych na wymiar oraz do kontaktu z nami. 

Rolety Klasy Premium - Producenta LEHA

W naszej ofercie znajdziesz również rolety klasy premium firmy LEHA. Podwójnie łączą w sobie zalety rolet oraz żaluzji weneckich. Zaprojektowane z naprzemienną przezroczystością tkaniny umożliwiają płynną kontrolę światła dziennego.

Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi tkanin, od eleganckich, klasycznych tkanin po kolorowe, niepowtarzalne wzory, możliwości są nieograniczone.

  • Wybór ponad 100 wysokiej jakości tkanin
  • Idealna osłona prywatności do łazienek lub wilgotnych pomieszczeń
  • Doskonała kontrola światła dziennego w dowolnej pozycji.