PERGOLE

Promocja -15%

Zobacz cenę w naszym konfiguratorze
lub odwiedź nasz salon TOMŻAL Katowice

Spokojny wypoczynek w Twoim ogrodzie

Pergola to efektowne zadaszenie dużych powierzchni, które w zależności od potrzeb może znaleźć szereg zastosowań. Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety firmy SELT. Na pokrycie części dachowej można zastosować chowane poszycie lub ruchome pióra. Opcjonalny system przesłon bocznych zmniejsza transmisje ciepła i światła oraz zapewnia większą prywatność. Konstrukcja wyposażona w zintegrowane rynny odprowadzające wodę pozwala korzystać z pergoli podczas deszczowej pogody.

Dlaczego warto wybrać pergole?

Pergole firmy Selt to estetyczne konstrukcje aluminiowe z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że produkt to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Zadaszenie standardowo wyposażone jest w napęd elektryczny RTS lub IO. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca, a opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej uchroni tkaninę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Pergola tarasowa Selt z napędem elektrycznym chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej. Nachylenie dachu możliwe jest od 5°–10°. Maksymalny kąt pochyłu jest uzależniony od założonego wysięgu. Opcjonalny system przesłon bocznych zmniejsza transmisje ciepła i światła oraz zapewnia większą prywatność.

Pergole przeznaczone są do zadaszeń powierzchni tarasowych, gastronomicznych i użytkowych. Pojedyncza pergola może zostać wykonana maksymalnie w szerokości 4 metrów i wysięgu 7 metrów. Pergole można łączyć modułowo. Maksymalna szerokość dwóch modułów do 8m, a wysięg to 7 metrów.

pergola tarasowa katowice
pergola tarasowa katowice
pergola tarasowa sosnowiec

Systemy Pergol

Pergola SB 400

Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali konstrukcyjnej. Idealny system zarówno przeciwsłoneczny, jak i przeciwdeszczowy

16316Pergola_SOLID

Pergola SOLID

Dzięki Pergoli SOLID firmy Selt zyskujesz dodatkową przestrzeń będącą do dyspozycji Twojej i Twoich gości w ogrodzie przez cały rok. Doskonale chroni zarówno przed słońcem, deszczem oraz wiatrem.