Karnisze Elektryczne

Coraz częściej zasłony i firany sterowne pilotem budzą większe zainteresowanie i to nie tylko we wnętrzach hotelowych, salach konferencyjnych muzealnych i teatrach. Dziś karnisze elektryczne coraz częściej montowane są w prywatnych domach i mieszkaniach. I nic dziwnego, zwłaszcza że w architekturze wnętrz ogromne przestrzenie szklane są coraz częściej spotykane.

Jak wybrać karnisze elektryczne?

Ze względu na to, że nie ma już typowych rozwiązań okiennych, większość producentów umożliwia wykonanie takiego produktu na wymiar. W związku z tym, że jest bardzo duży wybór rozwiązań technicznych.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę na istotne szczegóły, które mają zasadniczy wpływ na komfort użytkowania karnisza elektrycznego. Najważniejszym z nich jest cicha praca silnika oraz umiejscowionego w nie widoczny na pierwszy rzut oka. Tak zwany miękki start i stop – zapobiega bujaniu się zasłon przy starcie lub hamowaniu. Klika poziomów prędkości przesuwu natomiast zapewni szybkość zasuwania i rozsuwania przy dużych powierzchniach okiennych. Ważne jest również pamiętanie o możliwości sterowania ręcznego przy braku zasilania.

W celu dobrania najlepszych karniszy elektrycznych zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL Katowice, gdzie podpowiemy jakie karnisze i śliniki będą najlepsze w twoim wnętrzu oraz dopasujemy odpowiedni rozmiar oraz wygląd. Zapraszamy.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty