ŻALUZJE ALUMINIOWE

Wnętrze, Które Zmienia Się Z Tobą

Dawne żaluzje aluminiowe, które kiedyś zdobiły okna naszych domów i mieszkań już dawno zmieniły swój wygląd. Dzisiaj to połączenie metalu może bardzo dobrze komponować się z wnętrzami, a w niektórych przypadkach są wręcz elementem dekoracji okiennej świadczącej o dużym prestiżu. 

Żaluzje, które przeszły metamorfozę

Żaluzje aluminiowe to kultowe podejście do ochrony domu o każdej porze dnia i nocy. Żaluzje dostępne są zarówno w rozmiarach 50 mm oraz 25 mm, są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i przez lata mogą pięknie ozdabiać Twoje wnętrze. Ponadto żaluzje które są montowane dzisiaj są dużo bardziej funkcjonalne i estetyczne, co potwierdzają Klienci. Żaluzje aluminiowe można dowolnie regulować pod kątem zaciemnienia pomieszczenia, są łatwe w montażu i proste w obsłudze. Na rynku jest dostępne wiele kolorów, rodzajów i rozmiarów, co sprawia, że pasują one do każdego wystroju pomieszczenia. Idealnie uzupełniają się z nowoczesnym stylem, jak i w miejscach stylizowanych na dawne czasy.

żaluzje aluminiowe Katowice
żaluzje aluminium 1
żaluzje aluminium

Żaluzje aluminiowe w ofercie TOMŻAL Katowice

W sklepie salonie TOMŻAL Katowice żaluzje aluminiowe są dostępne w rodzajach 50 mm oraz 25 mm. W zależności od wyboru konkretnego modelu otrzymujesz produkt posiadający wiele zalet. Jedną z nich jest posiadanie najcieńszych lameli, inną to posiadanie regulowanego systemu zaciemnienia, kolejne znów pozwalają na montaż w świetle szyby. W naszym salonie znajdziesz wiele kolorów oraz wielkości żaluzji, a każda zostanie dopasowana do Twojego wnętrza oraz okna. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu w Katowicach oraz kontaktu z nami. Każdy z produktów zamawianych w naszym salonie jest objęty gwarancją, przez co masz pewność, że żaluzje będą długo sprawne.