PLISY

Porwij Się Na Coś Nowego. Poznaj Nasze Plisy

Plisy okienne to innowacyjne połączenie żaluzji i rolet. Nietypowe kształty i łączenia materiałów gwarantują stworzenie doskonałych dekoracji okiennych.

Czy wiedzieliście, że może być coś jeszcze lepszego od rolety? To właśnie plisy mają nad nimi przewagę. Przekonaj się dlaczego!

Dlaczego właśnie plisy?

Plisy okienne to jedyny produkt, który często występuje w bardzo nietypowych kształtach, jak trójkąt, trapez czy okrąg. Nadają się zatem do przeróżnych powierzchni i wykonane są z różnego rodzaju tkanin transparentnych, półprzeźroczystych, a nawet zaciemniających. Tworzą tym samym wręcz arcydzieła okienne. Są chętnie wybierane do okien dachowych, przeszklonych konstrukcji dachowych, świetlików i ogrodów zimowych.

Plisy mają bardzo funkcjonalne zastosowanie dzięki różnym sposobom wpuszczania światła. Mogą całkiem zasłonić okno jak w roletach lub wpuścić światło od góry tworząc zazdrostkę na różnych wysokościach okna. Dodatkowo, w przeciwieństwie do rolet, plisy można poddawać czyszczeniu, dlatego ułatwiony jest ich demontaż. Przy odpowiednim połączeniu dwóch tkanin powstaje rozwiązanie na dzień i na noc.

Plisy do okien dostępne w naszej ofercie TOMŻAL Katowice

Plisy do okien dostępne w naszej ofercie to gwarancja ekonomicznego, eleganckiego i modnego wystroju. Rolety plisowane nie posiadają żadnej rynny dolnej oraz górnej, dzięki czemu istnieje możliwość przysłaniania dowolnego fragmentu okna. Żaluzje plisowane są bardzo łatwe w montażu oraz demontażu. Plisy można zamontować na różne sposoby: inwazyjne pomiędzy lub na listwy przyszybowe skrzydła okna, gdzie mocowane są za pomocą wkrętów oraz zaczepów, a także istnieje sposób montażu bezinwazyjny na skrzydło okna za pomocą uchwytów (z regulacją grubości profilu skrzydła okna).

W naszym salonie TOMŻAL Katowice sprzedajemy plisy do okien w różnych kolorach, które można dopasować do każdego wnętrza. Doskonale odnajdą się w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz śledzenie panujących trendów sprawiło, że wśród naszych Klientów znajdują się firmy i osoby z całej Polski. Każde zamówienie, które realizujemy staramy się, aby było na jak najwyższym poziomie, a plisy, które klient wybrał w pełni go zadowalały.

Plisy 3
Plisy 2
Plisy

Zamów plisy w salonie TOMŻAL Katowice

W celu zamówienie plis okiennych zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL w Katowicach. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dopasowanie do panujących trendów sprawiło, że nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze służą pomocą i radą, jakie plisy, rolety lub żaluzje będą pasować do danego wnętrza, który model będzie odpowiedni oraz jakie tkaniny warto wybrać. 

Jeśli nie potrafią sobie Państwo poradzić z właściwym pomiarem okna, prosimy o kontakt. Chętnie wytłumaczymy krok po kroku od czego zacząć i co zrobić, by wymiary były prawidłowe. 

Plisy do okien na wymiar

Poza produkcją i dystrybucją plis okiennych oferujemy też możliwość stworzenia plisy pod konkretny wymiar. Plisy robione na wymiar w naszym salonie w Katowicach są produktem szytym pod potrzeby konkretnego klienta i jego okna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet plisowanych robionych na wymiar oraz do odwiedzenia naszego salonu.