Rolety

Nie Zamykaj Się Na Piękno, Otwórz Swoje Okna.

Rolety są nadal najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Dodatkowym atutem rolet jest ich szeroki zakres zastosowań, kolorów i wzorów.

Rolety są znane i lubiane nie od dziś, a ich ponadczasowe rozwiązania pasują prawie do każdego pomieszczenia. Przekonaj się sam, że rolety to jedno z najlepszych rozwiązań dla Ciebie.

Dlaczego rolety są takie wyjątkowe?

Rolety są świetną alternatywą dla standardowej firanki, ale równie dobrze prezentują się razem z nimi w komplecie. Standardowa paleta kolorów w przeciągu ostatnich lat rozrosła się, dzięki czemu mamy możliwość zaoferowania naszym klientom wielu możliwość kolorystycznych. Od klasycznych kolorów,  po ich różne odcienie i ciekawe wzory oraz własne nadruki. Możliwy jest wybór różnych rodzajów materiałów – przezroczystych, zaciemniających, gładkich oraz deseniowych. Montaż rolet jest bardzo prosty, a mechanizmy sterujące mogą być o napędzie ręcznym samohamującym koralikowym lub elektronicznym sterowanym przez pilota. Dodatkowo możemy zaoferować ciekawe ozdobniki do rolet, takie jak zakończenie i obciążniki.

rolety
rolety 11
rolety 3

Rolety w TOMŻAL Katowice

W ofercie naszego salonu znajdziesz wiele wspaniałych rolety. Między innymi rolety wolowiszące, wielkogabarytowe, dzień noc czy rolety rzymskie. Coraz bardziej popularne względu na eleganckie wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz przystępną cenę stały się rolety w kasecie. Przekonuje też prosty montaż, który nie wymaga wiercenia otworów i łatwość pod kątem utrzymania czystości rolet. Posiadamy również szeroką gamę materiałów, kolorów oraz wzorów, które możemy dobrać indywidualnie pod potrzeby klienta i jego wnętrza.

Rolety, roletki, fotorolety… Bez względu na to, co wybierzesz w naszym salonie, masz możliwość stworzenia dokładnie takiego efektu, jaki oczekujesz. Twoi sąsiedzi na pewno będą Ci zazdrościć.

Rolety na wymiar Katowice

W naszym salonie TOMŻAL Katowice tworzymy również rolety robione na wymiar, które są tworzone pod konkretny wymiar klienta z uwzględnieniem jego wszelkich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi konsultanci pomogą w pomiarach oraz w doborze tkaniny i kolorów pasujących dla Twojego wnętrza.

Rolety Klasy Premium - Producenta LEHA

W naszej ofercie znajdziesz również rolety klasy premium firmy LEHA. To niezrównany klasyk w świecie rolet, od pokoleń zapewniający prywatność i ochronę przed słońcem.

Czyste linie, minimalistyczny design i łatwa obsługa sprawiają, że roleta jest uniwersalną dekoracją okienną. Pasuje do różnych typów okien, od standardowych prostokątnych po duże szklane fasady. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kolorów i tkanin.

  • Wybór 460 wysokiej jakości tkanin
  • Dostępny niestandardowy druk cyfrowy
  • Wykonane na miarę w Breitenaich/Austria (z dokładnością do milimetra)
  • Dostępne w dowolnym rozmiarze do 400×600 cm