ŻALUZJE DREWNIANE

Tysiące Emocji W Małym Kawałku Drewna

Stare poczciwe aluminiowe żaluzje, które każdy miał kiedyś w domu lub mieszkaniu, gdy nie było jeszcze rolet, aktualnie bardzo się rozwinęły.

Teraz królują wśród ofert żaluzje drewniane oraz bambusowe. Jest to bardzo elegancka i niezwykle ekskluzywna osłona okienna dla osób ceniących estetykę pomieszczeń, a jednocześnie podkreślająca wnętrze. 

Zmiany w żaluzjach idą już tylko na lepsze

Żaluzje mogą być aluminiowe lub drewniane (bambusowe). Aktualnie największą popularność zdobywają właśnie te drewniane. Są wykonane z wysokogatunkowego drewna i cechuje je doskonała wytrzymałość na czynniki mechaniczne oraz zmiany w środowisku. Dwie podstawowe szerokości lamel to 25mm i 50mm. Te pierwsze montowane są bezinwazyjnie jako zaczepy na ramę okna lub wkręcane do okna. Mogą posiadać prowadzenie boczne oraz dolne zaczepy bezinwazyjne, dzięki którym żaluzja doskonale przylega do okna. Te drugie natomiast montuje się do ściany lub sufitu, stosując w nich drabinkę sznurkową lub drabinkę tasiemkową, co pozwoli ukryć wszelkie wycięcia.

Bardzo szeroka gama kolorów zapewnia możliwość swobodnego dopasowania lameli do elementów wnętrza. Lamele są wytwarzane w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego drewna (bambusa), które można montować we wszystkich wnętrzach ze względu na bardzo wysoką jakość materiału. Żaluzje drewniane (bambusowe) są bardzo funkcjonalne, gdyż można przysłonić nimi dowolny fragment okna oraz regulować przepuszczanie promieni słonecznych.

Jak zatem widać żaluzje są bardzo praktyczne, a także świetnie się prezentują nadając pomieszczeniom charakteru, o czym można się łatwo przekonać przeglądając naszą galerię.

żaluzje drewniane Katowice
żaluzje drewniane
żaluzje bambusowe Katowice

Żaluzje drewniane (bambusowe) w ofercie TOMŻAL Katowice

Choć nasz salon znajduje się w Katowicach to obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa z innych miast całej Polski. Dzięki znajomości rynku i materiałów jesteśmy w stanie zaoferować żaluzje drewniane (bambusowe) w atrakcyjnych cenach. Posiadamy szeroki wybór odcieni lameli oraz mechanizmów i rozmiarów żaluzji. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości produktu, a nasi specjaliści służą pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów oraz rozmiarów. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego salonu TOMŻAL Katowice i wybrania pięknych żaluzji bambusowych lub drewnianych. 

Żaluzje drewniane (bambusowe) robione na wymiar w naszym salonie

W naszym salonie TOMŻAL Katowice istniej również możliwość zamówienia żaluzji drewnianych. Zamawiając żaluzje na wymiar istotne jest precyzyjne wskazanie wymiarów. Dla ułatwienia pomiarów i ich poprawnego wykonania zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego salonu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie bez poprawek i mieć pewność, że żaluzje na będą w stu procentach pasować na oknie.

Zamówienie żaluzji drewnianych (bambusowych) na wymiar jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami lub przyjść do naszego salonu, znać wymiary okna, wskazać kolor oraz ilość sztuk, a my już wszystkim innym się zajmiemy. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie również wykonać montaż żaluzji. Zrealizuj swoje marzenia i wybierz żaluzje drewniane (bambusowe)  w TOMŻAL Katowice.