MARKIZY

Jesienna wielka wyprzedaż - 20% !

Zobacz cenę w naszym konfiguratorze
lub odwiedź nasz salon TOMŻAL Katowice

Czas Na Zmiany, Czas Na Efekt

Dla balkonów, tarasów czy witryn sklepowych markizy są idealnym rozwiązaniem w ochronie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to rozwiązania, które pozwoli ci spędzać czas przyjemnie i miło na świeżym powietrzu, a jedną z zalet markizy jest to, że można ją zwinąć, kiedy potrzebujesz. Ich dodatkowym atutem jest również niepowtarzalny wygląd.

Dlaczego wybór markizy to bardzo dobry wybór?

Wysokiej jakości markizy pozwalają na zacienienie całej przestrzeni tarasowej lub balkonowej. Są stabilniejsze, trwalsze oraz łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż standardowe parasole przeciwsłoneczne. Markiza na solidnym stelażu nie powinna ulec uszkodzeniu, a materiał z którego jest wykonana często chroni też przed lekkim deszczem. Dodatkowo posiadają możliwość wbudowania elektrycznego składania i rozkładania. 

Każda z markiz produkowana jest według indywidualnych potrzeb klienta. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że markiza tarasowa będzie się prezentować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i świetnie spełni swoją funkcję. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu TOMZAL Katowice.

Markizy mysłowice
Markizy Śląsk
Markizy mysłowice

Markiza w kasecie czy bez kasety?

Markiza bez kasety pozostaje zdecydowanie najtańszą opcją, a tym samym zostaje narażona na działanie czynników atmosferycznych. Demontaż tego typu osłon jest jednak bardzo prosty i możemy schować markizę przed sezonem zimowym, by zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom. Podobnie jak modele bardziej zaawansowane technologicznie, markizy bez kasety są również tworzone z tkaniny impregnowanej, dlatego skutecznie uchroni nas przed błyskawicznie zmieniającą się pogodą na zewnątrz.

Markizy z kasetą są najdroższym, a jednocześnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem. Nasza osłona po zwinięciu chowa się całkowicie do kasety, przez co nie jest narażona na niesprzyjające warunki pogodowe. 

Najpopularniejsze Systemy Markiz

W Kasecie

System Palladio

Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Markizy Palladio to połączenie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej.

System Corsica

Konstrukcja wykonana jest z wytłaczanego aluminium, co zapewnia wytrzymałość i trwałość. Markiza Corsica została zaprojektowana z myślą o możliwości zainstalowania oświetlenia LED, które pozwala w pełni cieszyć się przyjemnymi letnimi wieczorami.

Bez Kasety

System Australia

Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje on zastosowanie w instalacjach komercyjnych. Markiza posiada rozkładane ramiona zamocowane na aluminiowych uchwytach. Markiza Australia jest idealnym rozwiązaniem na duże tarasy.

System Jamaica

Doskonale nadaje się do zacieniania balkonu, restauracji lub kawiarni. Jest wyposażony w specjalny uchwyt, który zapewnia pochylenie konstrukcji i łatwość instalacji. Płaski łącznik łańcucha zapewnia bezpieczne składanie ramion Markizy Jamaica.

Kolory Tkanin Markizowych