Rolety Dachowe

Piękno Twojego Poddasza To Więcej Niż Wystój.

Rolety dachowe to jedne z najczęstszych osłon okiennych montowanych na poddaszach. Składają się z systemu wykonanego w zabudowie PCV, wraz z profilowanymi prowadnicami bocznymi.

Roleta ta jest ekonomicznym rozwiązaniem do okien dachowych. Sposób montowania kasety i prowadnic jest bardzo łatwy, elementy są przyklejane do ramy okna, za pomocą bardzo wytrzymałej taśmy piankowej.

Dlaczego warto wybrać rolety dachowe?

Roleta dachowa jest bardzo estetycznym rozwiązaniem do okien dachowych każdego typu. Roleta jest wyposażona w mechanizm samohamujący, więc można ją zatrzymać w dowolnym miejscu na wysokości okna. Dzięki zabudowie tkaniny w kasecie rolety, materiał nie jest ciągle narażony na szybsze zużywanie się. Dostępność różnorodnych kolorów i materiałów z nadrukami sprawia, że możemy zaoferować wiele możliwości kolorystycznych naszym klientom. Możliwy jest wybór różnych rodzajów materiałów – przezroczystych, zaciemniających, gładkich oraz deseniowych. Montaż rolet jest bardzo prosty, a mechanizmy sterujące mogą być o napędzie ręcznym lub elektronicznym, sterowanym przez pilota. 

Rolety dachowe to idealne osłony przed nadmiernym nasłonecznienie okien pomieszczeń poddasza. Możemy zastosować rolety zwykłe, przyciemniające oraz zaciemniające, które zaciemniają całe pomieszczenie. Rozwiązanie to sprawdzi się w sypialniach, oraz pomieszczeniach ustawionych na południe, zwłaszcza w okresie letnim.

rolety dachowe
rolety dachowe 11
rolety dachowe 2

Rolety dachowe w TOMŻAL Katowice

W ofercie salonu TOMŻAL posiadamy wiele wspaniałych rolety dachowych. Między innymi rolety plisowane (plisy), dzień noc, przyciemniające, zaciemniające, a także żaluzje do okien dachowych. Są to produkty popularne względu na eleganckie wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz przystępną cenę rolety. Przekonuje też prosty montaż. Posiadamy również szeroką gamę materiałów, kolorów oraz wzorów, które możemy dobrać indywidualnie pod potrzeby klienta i jego wnętrza.

Rolety dachowe na wymiar Katowice

W naszym salonie TOMŻAL Katowice tworzymy również rolety dachowe robione na wymiar, które są dostosowane pod konkretny wymiar klienta z uwzględnieniem jego wszelkich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do naszego salonu oraz do kontaktu z nami, gdzie nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą w pomiarach oraz w doborze tkaniny i kolorów pasujących dla Twojego wnętrza. 

Zapraszamy do zakupu rolet dachowych w naszym sklepie online