Rolety rzymskie czy firanki i zasłony? Co lepsze do okna?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka jednoznaczna. Obie propozycje szyte są z tkanin dekoracyjnych. Dodają wnętrzu elegancji i ciepła, a nowoczesne szycia zapewniają, że pasują do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Firany i zasłony lepiej sprawdzają się na oknach balkonowych i w dużych wnętrzach. Dzięki dekoracyjnym firanom lub zasłonom możemy radykalnie odmienić wystrój naszych okien, a tym samym zmieć klimat w pomieszczeniu. Faktura materiału, kolor, wzór, który zdobi nasze dekoracje okienne, mają też wpływ na nas samych i nasze samopoczucie. Możemy rozweselić pokój żółtymi zasłonami, wprowadzić romantyczny nastrój różową firanką lub zupełnie wyciszyć się w błękicie zasłony umieszczonym w sypialni..

ROLET RZYMSKICH. Pięknie prezentują się w pomieszczeniach, dodając im przytulności i elegancji. Dopasowane na wymiar zasłony rzymskie sprawiają zarówno funkcję przesłaniającą, jak i dekoracyjną. Zastępując firanki roletami rzymskimi na wymiar, warto mieć na uwadze, że dzięki szerokiej gamie materiałów, można dopasować rodzaj tkaniny według swoich oczekiwań.

Wszystkie rolety rzymskie i zasłony szyjemy dla Państwa pod wymiar na indywidualne zamówienie. Zapraszam do naszych salonów w Katowicach przy alei Roździeńskiego 93 w Katowicach, w salonie Agata na parterze.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty