Rolety rzymskie czy firanki i zasłony? Co lepsze do okna?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka jednoznaczna. Obie propozycje szyte są z tkanin dekoracyjnych. Dodają wnętrzu elegancji i ciepła, a nowoczesne szycia zapewniają, że pasują do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Firany i zasłony lepiej sprawdzają się na oknach balkonowych i w dużych wnętrzach. Dzięki dekoracyjnym firanom lub zasłonom możemy radykalnie odmienić wystrój naszych okien, a tym samym zmieć klimat w pomieszczeniu. Faktura materiału, kolor, wzór, który zdobi nasze dekoracje okienne, mają też wpływ na nas samych i nasze samopoczucie. Możemy rozweselić pokój żółtymi zasłonami, wprowadzić romantyczny nastrój różową firanką lub zupełnie wyciszyć się w błękicie zasłony umieszczonym w sypialni..

ROLET RZYMSKICH. Pięknie prezentują się w pomieszczeniach, dodając im przytulności i elegancji. Dopasowane na wymiar zasłony rzymskie sprawiają zarówno funkcję przesłaniającą, jak i dekoracyjną. Zastępując firanki roletami rzymskimi na wymiar, warto mieć na uwadze, że dzięki szerokiej gamie materiałów, można dopasować rodzaj tkaniny według swoich oczekiwań.

Wszystkie rolety rzymskie i zasłony szyjemy dla Państwa pod wymiar na indywidualne zamówienie. Zapraszam do naszych salonów w Katowicach przy alei Roździeńskiego 93 w Katowicach, w salonie Agata na parterze.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Tkanina na markizy tarasowe

Materiał wykorzystany do produkcji markizy trasowej musi się charakteryzować doskonałą wytrzymałością na rozdarcia , a także zabrudzenia. Ważną cechą materiału jest też odpornością na płowienie

Czytaj więcej »

Promocja !!!