W czym tu pomogą markizy do okien pionowych?

Ze względu na zmieniające się warunki pogodowe, w letnie upały znacznie obniża się komfort mieszkania. Klienci coraz częściej szukają dekoracji okiennych obniżających temperatury wewnętrza. Należy pamiętać, że żadna wewnętrzna kurtyna z materiału blokującego światło nie zapewni takiego samego efektu jak bariera zewnętrzna, a wynika to bezpośrednio z praw fizyki.

Producenci osłon okiennych patentują nowe rozwiązania i ulepszają swoje produkty aby zapewnić lepszą ochronę i sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Firmy gwarantują że takie rozwiązania można zamontować na poddaszu na oknach dachowych – tam gdzie pomieszczenia nagrzewają się najbardziej, ale także na wszystkich istniejących na rynku typach okien pionowych.

Zaletą markizy do okien pionowych jest to, że dzięki swojej hydroizolacji mogą pełnić funkcję moskitiery. Czasami jednak możliwość zamontowania markizy pionowej jest ograniczona, przez elewację budynku.

W naszym salonie TOMŻAL Katowice znajdziesz najlepsze Markizy Pionowe firmy FAKRO oraz SELT.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Karnisze robione na wymiar

Wybierając idealny karnisz do swojego domu, jest równie ważną kwestią co wybór innych dekoracji oraz wystrój całego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nie tylko będzie podtrzymywał

Czytaj więcej »

Rolety zewnętrzne typu screen

Głównym przeznaczeniem rolet zewnętrznych Screen jest ochrona budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem się pomieszczeń. Zamontowane na dużych przeszklonych powierzchniach zapewniają wsparcie pracy klimatyzatorów, ograniczając tym samym

Czytaj więcej »