W czym tu pomogą markizy do okien pionowych?

Ze względu na zmieniające się warunki pogodowe, w letnie upały znacznie obniża się komfort mieszkania. Klienci coraz częściej szukają dekoracji okiennych obniżających temperatury wewnętrza. Należy pamiętać, że żadna wewnętrzna kurtyna z materiału blokującego światło nie zapewni takiego samego efektu jak bariera zewnętrzna, a wynika to bezpośrednio z praw fizyki.

Producenci osłon okiennych patentują nowe rozwiązania i ulepszają swoje produkty aby zapewnić lepszą ochronę i sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Firmy gwarantują że takie rozwiązania można zamontować na poddaszu na oknach dachowych – tam gdzie pomieszczenia nagrzewają się najbardziej, ale także na wszystkich istniejących na rynku typach okien pionowych.

Zaletą markizy do okien pionowych jest to, że dzięki swojej hydroizolacji mogą pełnić funkcję moskitiery. Czasami jednak możliwość zamontowania markizy pionowej jest ograniczona, przez elewację budynku.

W naszym salonie TOMŻAL Katowice znajdziesz najlepsze Markizy Pionowe firmy FAKRO oraz SELT.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Żaluzje Drewniane

Żaluzje to niewątpliwie największy trend minionej epoki, który kojarzy nam się z białymi, szarzejącymi lamelami, które często ulegały zniszczeniu i nie były zbyt okazałe. Dzisiaj

Czytaj więcej »