Roleta DZIEŃ/ NOC – ciekawa alternatywa dla firan i zasłon

Jak zaaranżować okna? Po raz pierwszy musimy odpowiedzieć na pytanie, kiedy urządzamy mieszkanie lub chcemy dokonać większych lub drobnych zmian we wnętrzu. Najczęściej wybieramy zasłony klasyczne oraz zasłony koronkowe lub gładkie. Ten rodzaj okna najlepiej prezentuje się w tradycyjnie urządzonym pokoju z meblami i dywanami. Jakie są opcje dla zwolenników minimalizmu czy modernizmu?

Rolety to popularna alternatywa dla zasłon i zasłon. Jest to bardzo praktyczna osłona okienna, która chroni pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ludzie korzystają z nich w prosty sposób, najczęściej ciągnąc za sznurki, regulują dopływ światła słonecznego poprzez podnoszenie lub opuszczanie rolety na żądaną wysokość. Opuszczone rolety tworzą również odpowiednią zasłonę do okna, gdy na zewnątrz jest ciemno, a światło w pokoju jest włączone. Oprócz prostej funkcji pełnią również funkcję dekoracyjną, tworząc harmonijną lub kontrastującą kolorystykę wnętrza.

Rolety DZIEŃ NOC to prosty sposób na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Bardzo wygodna metoda sprawia, że możemy zaciemnić pomieszczenie nawet w najgorętsze dni, chroniąc wnętrze przed promieniami słonecznymi. Takie zasłony składają się z dwóch tkanin ułożonych naprzemiennie. Tworzą paski: przezroczyste, jasne i ciemne nieprzepuszczające światła. Dzięki temu można regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia bez podnoszenia rolety, ponieważ połączone ciemne pasy ograniczają przepływ światła, a pasma świetlne umożliwiają jego swobodny przepływ.

Odwiedź nasz salon TOMŻAL Katowice w celu dobrania idealnych rolet dzień – noc do Twojego wnętrza. Zapraszamy!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

rolety rzymskie katowice

Roleta rzymska na miarę

Rolety rzymskie robione na miarę dodadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego nastroju, zgodnie ze wzornictwem współczesnych trendów. W zależności od Twoich potrzeb uszyjemy dla Ciebie rolety z

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%