Zasłony na zimę oraz lato

zaslony zaciemniające

Na rynku możemy znaleźć tkaniny o przeróżnych właściwościach i zastosowania od akustycznych, które nie przepuszczają dźwięków po te z właściwościami termoizolacyjnymi. Te ostatnie zyskują coraz więcej rozgłosu, dzięki swojemu zastosowaniu w zimę oraz lato. Czym dokładnie są zasłony termiczne?

TKANINY TERMOIZOLACYJNE

Tkaniny o właściwościach termoizolacyjnych są stosowane zazwyczaj przy tworzeniu zasłon termicznych na zimę, które powodują, że zimą przez okna nie ucieka tyle ciepła i jest o wiele przyjemnie w domu czy mieszkaniu. Więcej ciepła zatrzymanego wewnątrz oznacza mniejsze rachunki.

Zasłony termiczne nie są przeznaczone tylko na okres zimowy. Doskonale też sprawdzą się w okresie letnim. Zasłony typu blackout, doskonale izolują promienie słoneczne z zewnątrz powodując przyjemny chłód w upalne dni.

Odpowiednio dobrane zasłony stworzone z tkaniny o właściwościach termoizolacyjnych to gwarancja długiego i użytecznego funkcjonowania. Odwiedź nasz salon dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Z przyjemnością doradzimy jakie tkaniny będą pasować do Twojego wnętrza.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty