Zasłony na zimę oraz lato

zaslony zaciemniające

Na rynku możemy znaleźć tkaniny o przeróżnych właściwościach i zastosowania od akustycznych, które nie przepuszczają dźwięków po te z właściwościami termoizolacyjnymi. Te ostatnie zyskują coraz więcej rozgłosu, dzięki swojemu zastosowaniu w zimę oraz lato. Czym dokładnie są zasłony termiczne?

TKANINY TERMOIZOLACYJNE

Tkaniny o właściwościach termoizolacyjnych są stosowane zazwyczaj przy tworzeniu zasłon termicznych na zimę, które powodują, że zimą przez okna nie ucieka tyle ciepła i jest o wiele przyjemnie w domu czy mieszkaniu. Więcej ciepła zatrzymanego wewnątrz oznacza mniejsze rachunki.

Zasłony termiczne nie są przeznaczone tylko na okres zimowy. Doskonale też sprawdzą się w okresie letnim. Zasłony typu blackout, doskonale izolują promienie słoneczne z zewnątrz powodując przyjemny chłód w upalne dni.

Odpowiednio dobrane zasłony stworzone z tkaniny o właściwościach termoizolacyjnych to gwarancja długiego i użytecznego funkcjonowania. Odwiedź nasz salon dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Z przyjemnością doradzimy jakie tkaniny będą pasować do Twojego wnętrza.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Karnisze robione na wymiar

Wybierając idealny karnisz do swojego domu, jest równie ważną kwestią co wybór innych dekoracji oraz wystrój całego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nie tylko będzie podtrzymywał

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%