Markizy dachowe zewnętrzne – Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Będzin, Częstochowa, Lędziny, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Lędziny, Psary, Siewierz i inne miasta.

Markiza dachowa to optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, pozwalając jednocześnie na kontakt z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne przed szybą przez co emituje ciepło na zewnątrz, co w słoneczne dni chroni wnętrze przed upałem.

Zapewnia również komfort użytkowania, chroniąc oczy przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest ważne podczas pracy z komputerem.

Markiza dachowa jest wykonana z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyna i włożoną w aluminiową obudowę nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału.

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym salonem TOMŻAL Katowice. Zapewniamy dojazd do: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Siewierz, Piekary Śląskie, Bieruń i wiele innych.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Karnisze robione na wymiar

Wybierając idealny karnisz do swojego domu, jest równie ważną kwestią co wybór innych dekoracji oraz wystrój całego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nie tylko będzie podtrzymywał

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%