Markizy dachowe zewnętrzne – Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Będzin, Częstochowa, Lędziny, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Lędziny, Psary, Siewierz i inne miasta.

Markiza dachowa to optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, pozwalając jednocześnie na kontakt z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne przed szybą przez co emituje ciepło na zewnątrz, co w słoneczne dni chroni wnętrze przed upałem.

Zapewnia również komfort użytkowania, chroniąc oczy przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest ważne podczas pracy z komputerem.

Markiza dachowa jest wykonana z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyna i włożoną w aluminiową obudowę nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału.

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym salonem TOMŻAL Katowice. Zapewniamy dojazd do: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Siewierz, Piekary Śląskie, Bieruń i wiele innych.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

rolety rzymskie katowice

Roleta rzymska na miarę

Rolety rzymskie robione na miarę dodadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego nastroju, zgodnie ze wzornictwem współczesnych trendów. W zależności od Twoich potrzeb uszyjemy dla Ciebie rolety z

Czytaj więcej »