Rolety typu Screen idealne na upalne dni

Rolety typu screen katowice

Rolety zewnętrzne typu screen dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii są osłonami wielofunkcyjnymi. Przyjazne są nie tylko dla środowiska, ale również dla naszego domowego budżetu. Odpowiednio dobrane screeny pozwalają obniżyć koszty eksploatacyjne i gwarantuje pełen komfort swoim użytkownikom.

Wiele osłon słonecznych zapewnia ochronę przed nadmiarem promieni słonecznych oraz daje poczucie prywatności. Jednak wybierając jedno tracimy drugi. Ponieważ oferują one całkowite zasłonięcie okna. Jeśli osłaniają nas przed słońcem, to zabierają znowu światło dzienne. Screen w tym zakresie wygrywa z innymi osłonami, szczególnie zewnętrznymi. Tkaniny można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb w zakresie dostępu do światła dziennego. Tym samym screen może spełniać wszystkie swoje funkcje i jednocześnie nie ograniczać dostępu do światła dziennego, przez co nie zmusza nas do zwiększania zużycia prądu poprzez stosowanie sztucznego oświetlenia.

Nie można też zapominać o najbardziej wyjątkowej właściwości – skutecznej ochronie przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Screen może edukować nawet do 98% nagrzewanie się wnętrz. Osłaniając okno od zewnętrznej strony, blokuje promieniowanie słoneczne, a jego siatkowaty wzór zapewnia nam możliwość widzenia przez tkaninę.

Warto pamiętać, że screeny można dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Wybierając doposażenie screena w funkcję automatyki pogodowej nie ryzykujemy nagrzaniem pomieszczenia w sytuacji, gdy zapomnimy zasunąć screen wychodząc z domu. System stale analizuje pogodę i gdy przekroczy ona określony próg, screeny zasuną się i ograniczą wzrost temperatury. Dzięki temu nie jest konieczne uruchamianie klimatyzacji ani innych urządzeń chłodzących.

zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL Katowice gdzie podpowiemy i doradzimy, jakie rolety wybrać do Twojego okna.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »