Markiza tarasowa

Jeśli szukasz dla siebie miejsca, w którym możesz odpocząć i zrelaksować się w komfortowych warunkach, to być może warto pomyśleć nad własnym tarasem lub balkonem. Dzięki markizie tarasowej, Twój taras może stać się prawdziwym miejscem relaksu i odpoczynku.

Markiza tarasowa to też również bardzo skuteczna osłona przed słońcem i drobnym deszczem. Są głównie stosowane na tarasach, ale mogą być użyte na balkonach, wejściem sklepu lub na ogródkach restauracyjnych. Występują z napędem elektrycznym oraz ręcznym.

NAJLEPSZA MARKIZA TARASOWA

W naszym salonie TOMŻAL Katowice sprzedajemy markizy na wymiar robione przez polskiego producenta – firmę SELT. Polecamy szczególnie dwie markizy, które zapewniają komfort oraz nie trzeba je zabezpieczać na okres zimowy.

Markiza Palladio – jest to na pewno nasz numer 1. Możliwa do zamontowania z napędem elektrycznym oraz ręcznym, z dodatkowo wzmocnioną kasetą. Dostępne szerokości od 210 cm do 700 cm oraz wysięgu od 160 cm do 360 cm w zależności od szerokości. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dodatkowo z możliwością zastosowania ramion krzyżowych.

Markiza Corsica – jest to najbardziej ekskluzywny wybór, dla osób których cenią sobie komfort i najwyższej klasy wygodę. Markiza Corsica dostępna jest tylko i wyłącznie z napędem elektrycznym i pełną kasetą, a w cenie posiada również oświetlenie LED. Szerokości od 210 cm do 700 cm oraz wysięgu 160 cm do 360 cm w zależności od szerokości.

W naszym salonie TOMŻAL Katowice dostaniesz markizy tarasowe do – 20%. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania więcej informacji lub do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

TOMŻAL Katowice - Plisy, Rolety, Żaluzje, Markizy, Firany i Zasłony

Zasłony na flexach

Firany marszczone, firany, panele, lambrekiny zawsze będą się elegancko i dostojnie prezentowały w towarzystwie zasłon. Zasłony panelowe przewidziane są do wnętrz tylko stylu nowoczesnym. Zasłony marszczone

Czytaj więcej »