Efektywna dekoracja okien

Zasłony i firany to praktyczny sposób na upiększenie przestrzeni okiennej. Jednak tylko dobrze dobrane elementy dekoracji okiennej będą odpowiednio komponować się z wystrojem pomieszczenia. Podpowiadamy, jak efektownie zaaranżować okno w mieszkaniu.

Sposób w jaki przy dekorować okna zależny jest od wnętrza pomieszczenia. Zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach możemy wykorzystać zasłony i firany, które zapewniają przyjemny chłód w letnie dni oraz zatrzymują ciepło w zimę. Zbudują odpowiednią atmosferę, poprawią proporcje pomieszczenia, przesłonią wszelkie niedoskonałości, a także zapewnią pełną prywatność.

Jakie wnętrze, taka dekoracja

Wybór zasłony czy firany nie może być przypadkowy. Zarówno rodzaj, jak i faktura tkaniny powinny być spójne z wystrojem oraz zastosowaniem w zależności czy będzie to pokój gościnny, sypialnia, a może pokój dziecka. Istotną rolę odgrywa nie tylko sam kolor, ale równie ważny jest sposób upięcia tkaniny – mniej lub bardziej ozdobny.

W przypadku małych wnętrz, zrezygnujmy z ciężkich i ciemnych materiałów, które będą pomniejszać pomieszczenie optycznie. Pamiętajmy, że zasłony oraz firany powinny wyglądać estetycznie i być zarazem praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Ciekawa dekoracja okna przykuje uwagę nie tylko odwiedzających nas gości, ale również samych domowników. W prosty sposób pozwoli efektownie odmienić nasze wnętrze i dodać blasku.

Zapraszamy do naszego salonu dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice lub do kontaktu telefonicznego z nami. Pomożemy dobrać odpowiednie firany oraz zasłony do Twojego wnętrza.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »

Promocja !!!