Efektywna dekoracja okien

Zasłony i firany to praktyczny sposób na upiększenie przestrzeni okiennej. Jednak tylko dobrze dobrane elementy dekoracji okiennej będą odpowiednio komponować się z wystrojem pomieszczenia. Podpowiadamy, jak efektownie zaaranżować okno w mieszkaniu.

Sposób w jaki przy dekorować okna zależny jest od wnętrza pomieszczenia. Zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach możemy wykorzystać zasłony i firany, które zapewniają przyjemny chłód w letnie dni oraz zatrzymują ciepło w zimę. Zbudują odpowiednią atmosferę, poprawią proporcje pomieszczenia, przesłonią wszelkie niedoskonałości, a także zapewnią pełną prywatność.

Jakie wnętrze, taka dekoracja

Wybór zasłony czy firany nie może być przypadkowy. Zarówno rodzaj, jak i faktura tkaniny powinny być spójne z wystrojem oraz zastosowaniem w zależności czy będzie to pokój gościnny, sypialnia, a może pokój dziecka. Istotną rolę odgrywa nie tylko sam kolor, ale równie ważny jest sposób upięcia tkaniny – mniej lub bardziej ozdobny.

W przypadku małych wnętrz, zrezygnujmy z ciężkich i ciemnych materiałów, które będą pomniejszać pomieszczenie optycznie. Pamiętajmy, że zasłony oraz firany powinny wyglądać estetycznie i być zarazem praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Ciekawa dekoracja okna przykuje uwagę nie tylko odwiedzających nas gości, ale również samych domowników. W prosty sposób pozwoli efektownie odmienić nasze wnętrze i dodać blasku.

Zapraszamy do naszego salonu dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice lub do kontaktu telefonicznego z nami. Pomożemy dobrać odpowiednie firany oraz zasłony do Twojego wnętrza.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty