Rolety dzień/noc. Warto je znać!

Rolety okienne

Rolety dzień/noc od dłuższego czasu coraz celniej trafiają w gusta klientów. Funkcjonalne, lekkie, efektywne i efektowne zarazem. Warto zobaczyć je z bliska, przetestować i… zatrzymać na lata.

 

Jak to działa?

Wyobraźcie sobie połączenie firany i zasłony, takie dwa w jednym. Jednym ruchem ręki można okno zasłonić lub odsłonić, wpuszczając do środka nieco światła dziennego. Kilkoma ruchami można zaś podciągnąć ją całkowicie i szybko umyć szyby oraz ramy okienne.

W tradycyjnej kasecie montażowej umieszcza się podwójną warstwę materiału. Jedna to element zaciemniający, o grubym, mocnym splocie (lub częściowo zaciemniający), druga to specjalna “siateczka”. Jeden ruch i warstwy nasuwają się na siebie, tworząc jednolitą strukturę. Drugi ruch – rozdzielają się, tworząc pasy. Dzięki temu można oświetlić mieszkanie, zyskując efektowną mozaikę, doskonale współgrająca (lub kontrastującą) z wyposażeniem wnętrza.

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią praktyczne i estetyczne rozwiązania.

 

Jak o nie dbać?

Wszystko się kiedyś brudzi, to jasne. Kurz wciśnie się wszędzie. Rolety dzień noc (a także standardowe, pełne rolety) dobrze jest raz na kilka dni przetrzeć miotełką do kurzu lub szczotką do ubrań.

Dzięki temu poprawimy ich (i tak bardzo długą) żywotność i zabezpieczymy materiał. Jakość stosowanych przez nas materiałów gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowania. Ich gładka powierzchnia pozwala uniknąć osadzania się kurzu. To inwestycja na lata.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty