Rolety dzień/noc. Warto je znać!

Rolety okienne

Rolety dzień/noc od dłuższego czasu coraz celniej trafiają w gusta klientów. Funkcjonalne, lekkie, efektywne i efektowne zarazem. Warto zobaczyć je z bliska, przetestować i… zatrzymać na lata.

 

Jak to działa?

Wyobraźcie sobie połączenie firany i zasłony, takie dwa w jednym. Jednym ruchem ręki można okno zasłonić lub odsłonić, wpuszczając do środka nieco światła dziennego. Kilkoma ruchami można zaś podciągnąć ją całkowicie i szybko umyć szyby oraz ramy okienne.

W tradycyjnej kasecie montażowej umieszcza się podwójną warstwę materiału. Jedna to element zaciemniający, o grubym, mocnym splocie (lub częściowo zaciemniający), druga to specjalna “siateczka”. Jeden ruch i warstwy nasuwają się na siebie, tworząc jednolitą strukturę. Drugi ruch – rozdzielają się, tworząc pasy. Dzięki temu można oświetlić mieszkanie, zyskując efektowną mozaikę, doskonale współgrająca (lub kontrastującą) z wyposażeniem wnętrza.

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią praktyczne i estetyczne rozwiązania.

 

Jak o nie dbać?

Wszystko się kiedyś brudzi, to jasne. Kurz wciśnie się wszędzie. Rolety dzień noc (a także standardowe, pełne rolety) dobrze jest raz na kilka dni przetrzeć miotełką do kurzu lub szczotką do ubrań.

Dzięki temu poprawimy ich (i tak bardzo długą) żywotność i zabezpieczymy materiał. Jakość stosowanych przez nas materiałów gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowania. Ich gładka powierzchnia pozwala uniknąć osadzania się kurzu. To inwestycja na lata.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Ja dbać o rolety?

Osłony okienne, w szczególności te jasne, po mimo stosowania impregnowanych materiałów po czasie niestety stają się one brudne. Jak zatem czyścić nasze rolety? Najprostszym sposobem

Czytaj więcej »

Żaluzje Plisowane

Plisy to bardzo piękne stylowe osłony okienne, które sprawdzą na różnych rodzajach oszkleń. Dzięki funkcjonalność i walorom estetycznym zyskały one popularność wśród miłośników praktycznych. Czym

Czytaj więcej »
PLisy przecisłoneczne, termiczne

Plisy termiczne – to proste!

Żaluzje plisowane (plisy) coraz częściej są produktem wybieranym przez naszych klientów. Ich niewielkie rozmiary, wygoda użytkowania i funkcjonalność sprawiają, że stanowią o wiele lepszą alternatywę

Czytaj więcej »

Markizy Tarasowe Firmy SELT

Promocja do - 40%