Rolety rzymskie – tysiące możliwości w studiu Tomżal

rolety rzymskie katowice

Rolety rzymskie to obecnie jeden z najczęściej wybieranych produktów do dekoracji okien. W naszym studiu codziennie spotykamy ludzi zainteresowanych unikatową kompozycją materiałów. Każdy dzień to nowe wyzwanie, któremu staramy się sprostać.

Działając na rynku od ponad dwóch dekad, ucząc się na własnych (i cudzych) błędach, jesteśmy dziś w stanie przygotować ofertę, która będzie odpowiadać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów. Dlatego warto nam zaufać.

 

Z czego szyjemy?

Ze wszystkich dostępnych w naszym studiu materiałów, których mamy… tysiące. Dosłownie. Setki splotów i faktur, tysiące wersji kolorystycznych, od firankowych, po zaciemniające (typu blackout)

Delikatna muślinowa mgiełka na firanę? Bez problemu. Ciężkie zasłony jak z XIX-wiecznej kamienicy mieszczańskiej – proszę podać wymiary. Albo nie… sami wszystko przygotujemy!

 

Najlepsza jakość i usługi

Naszą kolekcję tworzą materiały wysokiej jakości, oferowany przez uznane na rynku firmy, takie jak Ridex, Ado czy Mottivo.

Profesjonalna szwalnia, najlepsi dostawcy i sprawni pracownicy techniczni szybko,  sprawnie i solidnie przygotują każde zamówienie.

 

Czas realizacji

Szanujemy czas naszych klientów. Zawsze podajemy realne, rzeczywiste terminy, których pilnujemy jak oka w głowie.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty