Markizy do okien dachowych

Markizy do okien dachowych

Pisaliśmy już o markizach, jednak czas największych upałów wciąż jeszcze przed nami. Wspominacie, że brakuje Wam rozwiązań do okien dachowych, szczególnie na lato, dlatego dziś przedstawiamy Wam markizy… do okien dachowych!”

Okna dachowe są praktyczne i mają swój klimat, jednak często brakuje nam pomysłu na ich zakrycie. Poddasza są wyjątkowo narażone na uciążliwe działanie promieni słonecznych, które szybko zamieniają pomieszczenie w saunę. Na szczęście mamy rozwiązanie – markizy do okien dachowych Fakro. Ich największą zaletą jest połączenie praktyczności z walorami estetycznymi. Stworzone są bowiem ze specjalnej, wytrzymałej siatki, która nie przepuszcza promieni słonecznych a jednocześnie prezentuje się bardzo okazale. Nie musimy też rezygnować, jak w przypadku zwykłych rolet, z pięknego widoku za oknem, bowiem markizy dachowe zapewniają dobrą widoczność i przepływ powietrza, równocześnie zaciemniając pomieszczenie i w efekcie… obniżając temperaturę wewnątrz. Ich montaż jest łatwy i szybki, na zewnątrz okna, a klient sam może wybrać interesujący go kolor i efekt prześwitu (1% lub 10%). Oto, jak prezentują się markizy do okien dachowych firmy Fakro:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Fakro i przekonani o najwyższej jakości produktów tej firmy pragniemy polecić je naszym Klientom. Jeśli jednak markizy Was nie zainteresowały, polecamy rozważyć plisy, które również doskonale spełnią swoją rolę w oknach dachowych.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Jak czyścić plisy?

Plisy to modne i praktyczne osłony, które doskonale pasują nawet do okien o niestandardowych kształtach. Dzięki swojej harmonikowatowej budowie zapewniają łatwe użytkowanie oraz czyszczenie. Jednak

Czytaj więcej »
Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »