Plisy do każdego okna

Plisy to jedno z niewielu osłon okiennych, które pasują do każdego okna od prostych, po trójkątne i okrągłe. Co jeszcze wyróżnia rolety plisowane? Można je dowolnie ustawiać, przesuwać tkaninę zarówno w dół, jak i do góry. Takiej możliwości nie daje żadna inna dekoracja okienna.

Okna o kształcie pięciokątów są dzielone na trapez i prostokąt, a pomiędzy nimi montuje się ruchomą belkę, która jest mało widoczna i nie wpływa znacząco na estetykę okna.

To co wiemy o roletach plisowanych?

  • nie kurzą się aż tak jak żaluzje (i łatwiej je przetrzeć szmatką)
  • dużo większa liczba możliwych ustawień, niż w przypadku tradycyjnych rolet
  • możliwość zastosowania na nietypowych oknach
  • możliwość zastosowania tkaniny częściowo przepuszczającej światło oraz tkaniny nieprzepuszczającej światła jednocześnie na jednym oknie
  • łatwy montaż i demontaż – nie ma problemu z myciem okien
  • przystępna cena

Zdecydowana większość argumentów przemawia za wyborem rolet plisowanych. Odwiedź nasz salon TOMŻAL Katowice i przekonaj się sam ile możliwości dają plisy okienne.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

żaluzje drewniane katowice, bytom, chorzów, tarnowskie góry, częstochowa, kraków, wisła, siewierz, dąbrowa górnicza, zawiercie, sosnowiec, oświęcim

Żaluzje drewniane i bambusowe

Niektóre produkty, takie jakże żaluzje drewniane czyli żaluzje bambusowe wytworzone przez człowieka, wywodzą się z naturalnego surowca. Każdy taki uzyskany wyrób z drewna innymi słowy bambusa, zawsze ma swoją ilość w naturze i nierozdzielnie się z nią łączy.

Czytaj więcej »