Gdzie ustawić pergole w ogrodzie

pergole katowice, bytom, chorzów, tarnowskie góry, częstochowa, kraków, wisła, siewierz, dąbrowa górnicza, zawiercie, sosnowiec, oświęcim

Wiosną kiedy wiele osób zacznie pracować w swoich ogrodach. Niektórzy ludzie decydują się na instalowanie pergoli w swoich ogrodach, aby chronić się przed promieniami słonecznymi.

W jaki miejscu postawić pergole w ogrodzie?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo wszystko zależy od wielkości ogrodu i tego, gdzie chcemy mieć zacienione miejsce. Zazwyczaj pergole ustawia się tuż przy budynkach, najczęściej na tarasach – w końcu to najlepsze miejsce na spędzenie wolnego czasu, więc tutaj trzeba chronić się latem przed słoneczną pogodą..

Czy pergole muszą być tyko na tarasie?

Oczywiście nie! To mit, ponieważ pergola to coś więcej niż tylko właściwy materiał poszycia ale również ramy. Która jest aluminiowa, pokryta farbą, którą można umieścić niemal w dowolnym miejscu w ogrodzie.

Krótko mówiąc, pergole można umieścić dosłownie wszędzie, gdzie chcesz chronić się przed słońcem. Stosowane są głównie na tarasach, chociaż ostateczne rozmieszczenie zależy tylko od wyobraźni klienta.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty