Moskitiery ramkowe

Moskitiery są szczególnie pożądane w okresie letnim. Lato nieodzownie łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów oraz insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na nieproszonych „gości” jest wyposażenie domu w moskitiery.

Moskitiery na okno znane jako moskitiery ramkowe to łatwy bezinwazyjny montaż i demontaż (bez dziur, wiercenia itp). Trwałe aluminiowe profile moskitier malowane są proszkowo, solidna siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekana PCV. Estetyczna i trwała moskitiera na okno to skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych domów przed niepowołanymi gośćmi: owadami, pyłkami czy kurzem. Nasze moskitiery mogą być montowane do okien, drzwi okiennych czy tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego koloru okna. Nasz salon dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice posiada w ofercie również moskitiery rolowane i plisowane, które można składać, dzięki czemu są bardziej estetyczne. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Rolety bezinwazyjne

Regulacja jasności w pomieszczeniu może być w dzisiejszych czasach prawdziwym wyzwaniem. Oferta produktów rolet obejmuje dziesiątki opcji, setki konfiguracji i jest łatwo dostępna u wielu

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%