Markizy tarasowe – Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Będzin, Częstochowa, Lędziny, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Lędziny, Psary, Siewierz i inne miasta.

Zastosowanie markizy tarasowej

Markizy firmy SELT stanowią to znakomita ochrona przed nadmiarem słońca stosowana na dużych powierzchniach takich jak tarasy, balkony czy ogródki.

Duży komfort

Markizy tarasowe są najlepszą ochroną przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Markizy to idealne rozwiązanie dla osób, których podczas ciepłych dni mają problem z za dużym natężeniem światła oraz wysoką temperaturą, a chcą odpoczywać spokojnie na swoich tarasach i balkonach. Poznaj nasze produkty i przekonaj się ile komfortu dają markizy tarasowe.

Estetyka połączona funkcjonalnością

Markizy SELT to nie tylko znakomita ochrona przed słońcem, ale również niesamowity wygląd. Wiele rodzajów wzorów, tkanin i kolorów w połączeniu z kolorami maskowania konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Wszystkie nasze markizy są tworzone pod wybrany wymiar przez klienta. W naszej ofercie znajdziesz również sterowanie elektryczne, które zapewni automatyczne zwijanie się rolety podczas zmiany pogody.

Wysoka trwałość

W naszym salonie znajdziesz najwyższej klasy markizy firmy SELT. Do produkcji markiz tarasowych stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych producentów. Wyceń swoją markizę w naszym kreatorze i zamów.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty