Plisy oraz duetki plisowane

Plisy Katowice

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie.

Rolety plisowane są mocowane na wcześniej zamontowanych małych kostkach, które są wkręcane do listwy okiennej. Mimo montażu inwazyjnego okno nie traci gwarancji producenta ponieważ jest to montaż do listwy przy szybowej. Możemy je zatem zdemontować w kilka sekund z okien na czas mycia czy remontów.

Plisowana konstrukcja tkaniny pozwala nam złożyć tkaninę w mały pakiet, a system mocowania w ramie okna pozwala na pełne otwarcie skrzydła okiennego, co dla drzwi balkonowych jest bardzo dużym atutem.

Jeśli masz nietypowe okno, z którymi nie wiesz jak je przesłonić, plisy nadadzą się idealnie. mogą przybierać różne kształty i być funkcjonalne.

Zapraszamy do Naszego salonu dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice lub do kontaktu telefonicznego.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Lamówki czyli wykończenia

Lamówka to skrawek materiału służący do obszywania, najczęściej brzegów tkaniny. Stosuje się ją z powodzeniem w bieżnikach, obrusach i kocach. Bardzo wiele gospodyń domowych kiedyś ratowało podniszczone

Czytaj więcej »

Karnisze robione na wymiar

Wybierając idealny karnisz do swojego domu, jest równie ważną kwestią co wybór innych dekoracji oraz wystrój całego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nie tylko będzie podtrzymywał

Czytaj więcej »