Plisy oraz duetki plisowane

Plisy Katowice

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie.

Rolety plisowane są mocowane na wcześniej zamontowanych małych kostkach, które są wkręcane do listwy okiennej. Mimo montażu inwazyjnego okno nie traci gwarancji producenta ponieważ jest to montaż do listwy przy szybowej. Możemy je zatem zdemontować w kilka sekund z okien na czas mycia czy remontów.

Plisowana konstrukcja tkaniny pozwala nam złożyć tkaninę w mały pakiet, a system mocowania w ramie okna pozwala na pełne otwarcie skrzydła okiennego, co dla drzwi balkonowych jest bardzo dużym atutem.

Jeśli masz nietypowe okno, z którymi nie wiesz jak je przesłonić, plisy nadadzą się idealnie. mogą przybierać różne kształty i być funkcjonalne.

Zapraszamy do Naszego salonu dekoracji okiennych TOMŻAL Katowice lub do kontaktu telefonicznego.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

żaluzje drewniane katowice, bytom, chorzów, tarnowskie góry, częstochowa, kraków, wisła, siewierz, dąbrowa górnicza, zawiercie, sosnowiec, oświęcim

Żaluzje drewniane i bambusowe

Niektóre produkty, takie jakże żaluzje drewniane czyli żaluzje bambusowe wytworzone przez człowieka, wywodzą się z naturalnego surowca. Każdy taki uzyskany wyrób z drewna innymi słowy bambusa, zawsze ma swoją ilość w naturze i nierozdzielnie się z nią łączy.

Czytaj więcej »

Moskitiery ramkowe

Moskitiery są szczególnie pożądane w okresie letnim. Lato nieodzownie łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów oraz insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na nieproszonych

Czytaj więcej »