Markizy Tarasowe z Ledem

Stwórz przyjemne i estetyczne miejsce na swoim patio oraz zabezpiecz się przed promieniami UV przy pomocy nowoczesnej zwijanej markizy tarasowej z ledem! Zadaszenie to jest idealne do osłonięcia okna, balkonu, patio, a także ogródka w kawiarni lub restauracji.

Markiza Corsica firmy Selt, którą sprzedajemy w naszym salonie TOMŻAL Katowice jest wykonana z odpornej na rdzę, malowanej proszkowo aluminiowej ramy, o lekkiej, ale solidnej konstrukcji. Została wyposażona w czujnik wiatru, który pozwoli zamknąć ją automatycznie w dni, gdy mocno wieje. Zadaszenie markizy wykonane jest z tkaniny poliestrowej o dużej gramaturze, z powłoką, która sprawia, że jest odporna na działanie wody i promieniowania UV oraz blaknięcie. Ponadto przymocowane do maskownicy światła LED, zapewniają energooszczędne i przyjemne oświetlenie w nocy.

Markiza z podświetleniem ledowym to jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku. W naszym salonie Tomżal Katowice oferujemy najwyższej klasy markizy tarasowe z ledem firmy Selt. Zapraszamy do kontaktu lub skorzystania z naszego konfiguratora markiz.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Tkanina na markizy tarasowe

Materiał wykorzystany do produkcji markizy trasowej musi się charakteryzować doskonałą wytrzymałością na rozdarcia , a także zabrudzenia. Ważną cechą materiału jest też odpornością na płowienie

Czytaj więcej »

Promocja !!!