Markizy Tarasowe z Ledem

Stwórz przyjemne i estetyczne miejsce na swoim patio oraz zabezpiecz się przed promieniami UV przy pomocy nowoczesnej zwijanej markizy tarasowej z ledem! Zadaszenie to jest idealne do osłonięcia okna, balkonu, patio, a także ogródka w kawiarni lub restauracji.

Markiza Corsica firmy Selt, którą sprzedajemy w naszym salonie TOMŻAL Katowice jest wykonana z odpornej na rdzę, malowanej proszkowo aluminiowej ramy, o lekkiej, ale solidnej konstrukcji. Została wyposażona w czujnik wiatru, który pozwoli zamknąć ją automatycznie w dni, gdy mocno wieje. Zadaszenie markizy wykonane jest z tkaniny poliestrowej o dużej gramaturze, z powłoką, która sprawia, że jest odporna na działanie wody i promieniowania UV oraz blaknięcie. Ponadto przymocowane do maskownicy światła LED, zapewniają energooszczędne i przyjemne oświetlenie w nocy.

Markiza z podświetleniem ledowym to jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku. W naszym salonie Tomżal Katowice oferujemy najwyższej klasy markizy tarasowe z ledem firmy Selt. Zapraszamy do kontaktu lub skorzystania z naszego konfiguratora markiz.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Moskitiery ramkowe

Moskitiery są szczególnie pożądane w okresie letnim. Lato nieodzownie łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów oraz insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na nieproszonych

Czytaj więcej »