Żaluzje drewniane, bambusowe i laminowane na wymiar z lamelami o szerokości 25 mm, 50 mm oraz 65 mm

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z coraz większym uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Lamele z naszych kolekcji dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, dzięki czemu pasują praktycznie do pomieszczeń w każdym stylu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które ułożyła sama natura.

Istotnym elementem żaluzji jest tak zwana drabinka, która utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. Natomiast w formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza. Może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować. Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej. Przy łączeniu dwóch żaluzji drewnianych w jednym oknie możemy zastosować jedną wspólną maskownicę.

Drewniane osłony okienne występują w różnych rozmiarach lamel. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 65 mm możemy zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzje drewniane mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Firany czy rolety?

Czy rolety są lepszym rozwiązaniem niż firany? Aby w pełni zrozumieć współzależność pomiędzy zastosowaniem zasłon i rolet, należy przedstawić zalety i wady obu produktów. Pomoże

Czytaj więcej »
żaluzje drewniane katowice, bytom, chorzów, tarnowskie góry, częstochowa, kraków, wisła, siewierz, dąbrowa górnicza, zawiercie, sosnowiec, oświęcim

Żaluzje drewniane i bambusowe

Niektóre produkty, takie jakże żaluzje drewniane czyli żaluzje bambusowe wytworzone przez człowieka, wywodzą się z naturalnego surowca. Każdy taki uzyskany wyrób z drewna innymi słowy bambusa, zawsze ma swoją ilość w naturze i nierozdzielnie się z nią łączy.

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%