Żaluzje drewniane, bambusowe i laminowane na wymiar z lamelami o szerokości 25 mm, 50 mm oraz 65 mm

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z coraz większym uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Lamele z naszych kolekcji dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, dzięki czemu pasują praktycznie do pomieszczeń w każdym stylu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które ułożyła sama natura.

Istotnym elementem żaluzji jest tak zwana drabinka, która utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. Natomiast w formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza. Może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować. Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej. Przy łączeniu dwóch żaluzji drewnianych w jednym oknie możemy zastosować jedną wspólną maskownicę.

Drewniane osłony okienne występują w różnych rozmiarach lamel. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 65 mm możemy zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzje drewniane mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty