Żaluzje drewniane, bambusowe i laminowane na wymiar z lamelami o szerokości 25 mm, 50 mm oraz 65 mm

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z coraz większym uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Lamele z naszych kolekcji dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, dzięki czemu pasują praktycznie do pomieszczeń w każdym stylu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które ułożyła sama natura.

Istotnym elementem żaluzji jest tak zwana drabinka, która utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. Natomiast w formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza. Może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować. Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej. Przy łączeniu dwóch żaluzji drewnianych w jednym oknie możemy zastosować jedną wspólną maskownicę.

Drewniane osłony okienne występują w różnych rozmiarach lamel. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 65 mm możemy zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzje drewniane mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Żaluzje Plisowane

Plisy to bardzo piękne stylowe osłony okienne, które sprawdzą na różnych rodzajach oszkleń. Dzięki funkcjonalność i walorom estetycznym zyskały one popularność wśród miłośników praktycznych. Czym

Czytaj więcej »