Roleta rzymska na miarę

rolety rzymskie katowice

Rolety rzymskie robione na miarę dodadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego nastroju, zgodnie ze wzornictwem współczesnych trendów. W zależności od Twoich potrzeb uszyjemy dla Ciebie rolety z tkaniny rozpraszającej światło lub w 100% zaciemniającej.

Lekkie przejrzyste tkaniny, które znajdziesz w naszym salonie TOMŻAL Katowice skutecznie zastąpią klasyczną firankę, zaś grube i cięższe spełniają funkcję zasłon.

Nasze wszystkie rolety rzymskie mają mechanizmy które gwarantują niezwykłą funkcjonalność i są dostosowane do potrzeb oraz preferencji klientów. Rolety mają zamontowany również mechanizm samoblokujący się tzn. podciągając roletę, automatycznie zatrzymujemy ją na danej wysokości, tworząc dekoracyjne fałdy.

Rolety rzymskie zamontujesz do sufitu lub ściany za pomocą wsporników, które dostarczamy w komplecie. Dodatkowo istnieje również możliwość mocowanie rolety rzymskiej na ramę okna. Do tego rozwiązania należy dokupić bezinwazyjny zaczep, który pozwoli na szybki i bezproblemowy montaż rolety rzymskiej do ramy okiennej. Możesz również skorzystać z montażu oferowanego przez nasz salon. Dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wszystko działa dobrze i jest dopasowane do twojego okna.

Rolety rzymskie świetnie prezentują się w mieszkaniach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie. Natomiast we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okiennych.

W celu uzyskania więcej informacji na temat ROLET RZYMSKICH zachęcamy do kontaktu z naszym salonem TOMŻAL Katowice. Zapewniamy dojazd do: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siewierz, Piekary Śląskie, Bieruń i wiele innych.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty