Jesienne dekoracje okienne

Sezon jesień/ zima to szczególny czas w naszych gospodarstwach domowych. Halloween, boże narodzenie, sylwester, częstsze spędzie czasu z rodzina i znajomymi w naszych domach sprawia, że szukamy inspiracji jak udekorować dom i odświeżyć wystrój. 

Możesz łatwo i niedrogo uzyskać świąteczny i ciepły wygląd, dodając sezonowe kolory do swojego obecnego wystroju okna, zakładając np. zasłony w świąteczne wzory. W okresie jesienno-zimowym warto kierować się ciepłymi ziemistymi odcieniami. Pomarańczy, żółci i czerwieni to kolory, które szczególnie często występują w tym okresie w naszych domach. Tak samo w dekoracjach naszych okien są one nie zastąpione na ten czas. Ciepłe odcienie przywołują przytulny klimat.

Miękkie i grubsze tkaniny zasłon w mieszance z ciepłymi kolorami może ogrzać pomieszczenie, przy tym dodając uroku to naszych wnętrz.

ŻALUZJE

Żaluzje mają zazwyczaj poziome lub pionowe listwy, które można otwierać i zamykać, aby dostosować ilość wpadającego światła. Dawniej były wykonane z tworzywa sztucznego lub winylu, ale mogą być również wykonane z plecionego drewna lub bambusa, co idealnie ociepli wnętrze i sprawdzi się nie tylko na sezon, ale również na cały rok. W przeciwieństwie do zasłon wiszą one wewnątrz ramy okna. Mogą wisieć samodzielnie lub w połączeniu z innymi dekoracjami na okna, takimi jak zasłony.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to najbardziej praktyczny, a przez to najczęściej wybierany system zaciemniania pomieszczeń. Rolety w kasecie w przeciwieństwie do rolet wolnowiszących, materiał można zwinąć

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%