Jesienne dekoracje okienne

Sezon jesień/ zima to szczególny czas w naszych gospodarstwach domowych. Halloween, boże narodzenie, sylwester, częstsze spędzie czasu z rodzina i znajomymi w naszych domach sprawia, że szukamy inspiracji jak udekorować dom i odświeżyć wystrój. 

Możesz łatwo i niedrogo uzyskać świąteczny i ciepły wygląd, dodając sezonowe kolory do swojego obecnego wystroju okna, zakładając np. zasłony w świąteczne wzory. W okresie jesienno-zimowym warto kierować się ciepłymi ziemistymi odcieniami. Pomarańczy, żółci i czerwieni to kolory, które szczególnie często występują w tym okresie w naszych domach. Tak samo w dekoracjach naszych okien są one nie zastąpione na ten czas. Ciepłe odcienie przywołują przytulny klimat.

Miękkie i grubsze tkaniny zasłon w mieszance z ciepłymi kolorami może ogrzać pomieszczenie, przy tym dodając uroku to naszych wnętrz.

ŻALUZJE

Żaluzje mają zazwyczaj poziome lub pionowe listwy, które można otwierać i zamykać, aby dostosować ilość wpadającego światła. Dawniej były wykonane z tworzywa sztucznego lub winylu, ale mogą być również wykonane z plecionego drewna lub bambusa, co idealnie ociepli wnętrze i sprawdzi się nie tylko na sezon, ale również na cały rok. W przeciwieństwie do zasłon wiszą one wewnątrz ramy okna. Mogą wisieć samodzielnie lub w połączeniu z innymi dekoracjami na okna, takimi jak zasłony.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Karnisze robione na wymiar

Wybierając idealny karnisz do swojego domu, jest równie ważną kwestią co wybór innych dekoracji oraz wystrój całego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nie tylko będzie podtrzymywał

Czytaj więcej »

Promocja !!!