Firany, które odmienią Twoje wnętrze

Wystrój okien to wisienka na torcie dla naszego wnętrza, dzięki dekoracyjnym firanom lub zasłonom możemy radykalnie odmienić wystrój naszych okien, a tym samym zmieć klimat w pomieszczeniu. W naszym dzisiejszym poście lepiej przyjrzymy się firanom. Ich fakturze materiału, kolorom, wzorom, które mają też wpływ na nas samych i na nasze samopoczucie.

Firany do pokoju z reguły wybieramy białe. Czasami są zupełnie gładkie, delikatne, niekiedy wręcz bardzo chropowate. Możemy rozweselić pokój wybierając lekko żółty kolor, a wprowadzając róż -romantyczny nastrój. Trzeba jednak pamiętać że wybierając firany w różnorodnej kolorystyce, te wymagają bardzo przemyślanego dopasowania do wnętrza.

Najbardziej dekoracyjne i zarazem eleganckie są na pewno firany do pokoju w wersji koronkowej. Misternie wykonane w zależności od  rodzaju wykończenia jedne bardziej sprawdzą się w stylu surowym, inne bardziej nowoczesnym. Firany do sypialni to dopełnienie dekoracji domu. Długie, delikatne, luźno opadające na podłogę pasują do prostych wnętrz, natomiast krótsze wspaniale będą się komponować z innymi dekoracjami okiennymi jak rolety czy plisy.

W TOMŻAL Katowickie oferujemy szeroki wybór firan szytych na wymiar. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Żaluzje Drewniane

Żaluzje to niewątpliwie największy trend minionej epoki, który kojarzy nam się z białymi, szarzejącymi lamelami, które często ulegały zniszczeniu i nie były zbyt okazałe. Dzisiaj

Czytaj więcej »

Promocja !!!