Firany, które odmienią Twoje wnętrze

Wystrój okien to wisienka na torcie dla naszego wnętrza, dzięki dekoracyjnym firanom lub zasłonom możemy radykalnie odmienić wystrój naszych okien, a tym samym zmieć klimat w pomieszczeniu. W naszym dzisiejszym poście lepiej przyjrzymy się firanom. Ich fakturze materiału, kolorom, wzorom, które mają też wpływ na nas samych i na nasze samopoczucie.

Firany do pokoju z reguły wybieramy białe. Czasami są zupełnie gładkie, delikatne, niekiedy wręcz bardzo chropowate. Możemy rozweselić pokój wybierając lekko żółty kolor, a wprowadzając róż -romantyczny nastrój. Trzeba jednak pamiętać że wybierając firany w różnorodnej kolorystyce, te wymagają bardzo przemyślanego dopasowania do wnętrza.

Najbardziej dekoracyjne i zarazem eleganckie są na pewno firany do pokoju w wersji koronkowej. Misternie wykonane w zależności od  rodzaju wykończenia jedne bardziej sprawdzą się w stylu surowym, inne bardziej nowoczesnym. Firany do sypialni to dopełnienie dekoracji domu. Długie, delikatne, luźno opadające na podłogę pasują do prostych wnętrz, natomiast krótsze wspaniale będą się komponować z innymi dekoracjami okiennymi jak rolety czy plisy.

W TOMŻAL Katowickie oferujemy szeroki wybór firan szytych na wymiar. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty