Rolety kuchenne

Rolety na wymiar Katowice

Wiele osób większość dnia spędza w kuchni, szykując domowe smakołyki. Kuchnia jest miejscem dwóch światów – stresu oraz spokoju. To tutaj pielęgnujemy żołądki naszej rodziny oraz nasze. Często też jemy rodzinne posiłki. Kuchnia jest centralnym punktem naszego domu, dlatego ważne jest aby dobrać idealne rolety do Twojej kuchni.  

Rolety Kuchenne

Najważniejszą rzeczą przy wyborze rolety kuchennej jest rodzaj rolety i sposób jej zamocowania. Mamy do wyboru rolety w kasecie oraz bez kasety. Te pierwsze według wielu są bardziej estetyczne, ale to kwestia gustu. W nowoczesnych zabudowaniach często okno kuchenne, a tym samym rolety są położne blisko zlewu, kuchni lub blatu na którym wykonujemy posiłki. 

Jakie kolory wybrać? 

Lubimy białe rolety do kuchni. Nie zawsze jest to najbardziej praktyczny wybór i zdecydowanie nie JEDYNY wybór z jakiegokolwiek konta. Jednak biel sprawia, że ​​przestrzeń wygląda na czystą i uporządkowaną. I spójrzmy prawdzie w oczy, z umywalką pełną brudnych naczyń i rozpryskami na podłogach, trochę „czyste i uporządkowane” nigdy nikomu nie zaszkodzi!

Zalecamy jaśniejsze kolory, aby przestrzeń wyglądała na większą niż jest. Nie wszyscy jesteśmy obdarzeni rozległymi kuchniami! Jednak czasami w kuchni klienta jest już dużo bieli: białe szafki, białe podłogi, białe ściany. W takich przypadkach szukamy czegoś z odrobiną kontrastu, aby nie wyglądało, jak w szpitalu. Do wyboru mamy wiele kolorów oraz wzorów dostępnych na rynku, co stwarza nam nieograniczone możliwości aranżacji. 

Pozwól nam pomóc

Nie jesteś pewien, co jest najlepsze dla Twojej kuchni? Zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego salonu TOMŻAL Katowice. Przyjrzymy się układowi kuchni, położeniu słońca i Twoim konkretnym potrzebom. Wspólnie dobierzemy idealne rolety kuchenne

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

dekoracje okienne Katowice

Dekoracje okien w salonie

Dekoracje okien w salonie jest jednym z ważniejszych elementów wystroju. Bardzo szeroka oferta wszelkiego rodzaju dekoracji do okna pozwala stworzyć tysiące unikatowych wystrojów Twojego wnętrza. 

Czytaj więcej »
Rolety na wymiar Katowice

Rolety podgumowane

Ochrona przed słońcem? Całkowite zaciemnienie? Blokada światła słonecznego i sztucznego (np. latarni ulicznej)? Jest na to sposób – rolety zaciemniające.   Rolety tego typu, wzbogacone

Czytaj więcej »