Żaluzje drewniane – ekskluzywne osłony okienne

Jeszcze do nie dawna w latach 90-tych w naszych oknach królowały żaluzje aluminiowe. Były to tanie i funkcjonalne zasłony okienne i często jedyne dostępne osłony okienne oprócz standardowych firan i zasłon. W dzisiejszych czasach żaluzje ponownie wracają naszych mieszkań oraz domów i są coraz częściej wybieraną osłoną okienną. Aktualnie żaluzje drewniane cieszą się największą popularnością. Spełniają swoją funkcję nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w pomieszczeniach typu gabinety SPA, apartamenty, biura. Nic dziwnego. Drewno zawsze będzie pożądanym elementem wystroju wnętrz.

Żaluzje były od lat stosowane jako przesłona okna przed słońcem i niechcianymi spojrzeniami sąsiadów, czy przechodniów. Oficjalnie jednak w 1812 roku francuski stolarz Cochot otrzymał patent na żaluzje wykonane z drewna. Obecnie żaluzje są nie tylko praktyczne, ale również piękne. W naszym salonie TOMŻAL Katowice zamówisz żaluzje drewniane idealnie pod wymiar swojego okna. Bogaty wybór kolorów w łatwy sposób pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Żaluzje pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Będą pięknie prezentować się na dużych przeszkleniach okien.

Żaluzje drewniane dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości drewna oraz prasowanego bambusu.  Naszymi dostawcami są renomowani polscy producenci.

Tego typu osłona okienna cieszy się szczególnym uznaniem osób kochających naturę we wnętrzu. Niezwykle estetyczny wygląd żaluzji sprawia, że wnętrze nabierze nowego blasku.

Zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL Katowice, gdzie przekonasz się na własne oczy, jak piękne są żaluzje drewniane i wybierzesz idealnie dobrany kolor oraz rozmiar do Twojego okna.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty