Nowoczesne Żaluzje Aluminiowe

żaluzje aluminiowe Katowice

PRL to czasy, które niektórzy wspominają z sentymentem, a inni wolą zapomnieć. Duch tej epoki jest zaklęty w przedmiotach i gadżetach, które niejeden z nas wspomina z sentymentem. Kto nie pamięta pralki Frani, porcelanowych kokoszek, Fiata 126P albo gumy balonowej.


A co w temacie dekoracji okiennych? W Tym czasie królowały żaluzje aluminiowe, dziś często źle kojarzone. Głównie przez ich słabe wykonanie. Dzisiejsza technologia pozwala na lepsze rozwiązania oraz zapewnia dłuższą wytrzymałość a co najważniejsze również elegancję.

      Żaluzje mają teraz różną szerokość lameli. Na rynku są dostępne wąskie lamele 16mm i 25mm, ale oprócz tego większe 50mm. Oprócz standardowych odcieni, są też drewnopodobne. Ozdobne taśmy i drewniane dodatki mogą dodać dobry efekt dla Twojego wnętrza. Żaluzje 50mm pięknie wyglądają przy większych wymiarach, kiedy są montowane we wnękach okna lub do ściany.

 Jeśli chcemy uniknąć „efektu PRL”, decydujmy się raczej na kolory – biel, czerń, szarości, ewentualnie beże czy tradycyjny metaliczny odcień. W naszym salonie TOMŻAL występuje wiele odcieni oraz rodzajów żaluzji aluminiowych, które będą pasować do Twojego wnętrza.

Żaluzje aluminiowe to także jedna z tańszych osłon okiennych. Kiedy szukamy budżetowego rozwiązania a nie chcemy inwestować we wschodnie marketowe produkty.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Zasłony retro, stylowe, Katowice

Podwójne rolety rzymskie

  Rolety rzymskie cieszą się nieustającym powodzeniem. Ich funkcjonalność, efektowny wygląd i… tak, dokładnie, łatwość czyszczenia sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zastąpić nimi

Czytaj więcej »
Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »

Promocja !!!