Plisy – nieograniczone wzory i kolory

plisy do okien Katowice

Chcesz odświeżyć wnętrze domu, ale nie wiesz co spowoduje zauważalną zmianę. Żaluzje plisowane to jedna z bardziej interesujących propozycji, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i estetyczne. Bogata paleta kolorów, wzorów, materiałów i kształtów, pozwala na dekorację każdego okna, bez względu na jego kształt. 

Paleta barw oraz oryginalne kształty tworzą niepowtarzalne rolety w formie plisy. Rolety te coraz częściej pojawiają się na oknach w domach, w których domownicy świadomie łączą współczesny design z funkcjonalnością. Żaluzje plisowane nie tylko ładnie wyglądają, lecz także są niezwykle praktyczne i spełniają ochronną funkcje przed słońcem.

Plisy są osłoną o wyjątkowej funkcjonalności, sprawdzą się zarówno w tradycyjnych oknach prostych oknach, jak i oryginalnie wyglądających trójkątnych, trapezowych i innych. Co stanowi ogromną zaletę na tle innych rozwiązań przeciwsłonecznych. Zastosowanie plis w oknach o nietypowych kształtach, pozwala na swobodne otwieranie i przysłanianie osłon. Dodatkowo żaluzje plisowane możemy zastosować w oknach dachowych, niezależnie od kąta ich nachylenia. 

Materiały wykorzystywane do produkcji plis wykonywane są z bardzo wytrzymałego materiału. Wyglądają na delikatne, ale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, zarówno w kuchni, jak i salonie czy sypialni. Co ważne, są łatwe w utrzymaniu czystości – możliwość łatwego demontażu plis, pozwala na szybkie wyczyszczenie osłony. Wysokiej jakości tkanin, jest gwarancją długotrwałego i bezproblemowego korzystania z plis, nawet po wielu latach. 

Po nowoczesne i stylowe plisy dla Twojego okna zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL Katowice. Dobierzemy idealnie pasujące plisy do Twojego wnętrza.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

rolety rzymskie katowice

Roleta rzymska na miarę

Rolety rzymskie robione na miarę dodadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego nastroju, zgodnie ze wzornictwem współczesnych trendów. W zależności od Twoich potrzeb uszyjemy dla Ciebie rolety z

Czytaj więcej »