Plisy elektryczne – Katowice

Rolety plisowane od dawna są najlepszym przyjacielem każdego klienta posiadającego nietypowe okna w swoim domu. Żaluzje plisowane elektryczne można dostosować do przestrzeni architektonicznych i trójkątnych, rombowych, dachowych lub ogrodowych okien.

Elektryczne zasłony plisowane świetnie sprawdzą się również w każdym pomieszczeniu. Pozwalają regulować światło od dołu i od góry. W zależności od naszych upodobań mogą też tracić moc, np. w naszych sypialniach. Jeśli jednak chcemy, aby w naszym salonie nie było ciemno, możemy wybrać tkaninę, która przepuszcza nieco więcej światła.

Składana elektryczna składana może być wyposażona w czujniki nasłonecznienia i temperatury – pozwala to na automatyczne uruchamianie sytuacji. W upalny dzień zasłony zasuną się, co zmniejszy nagrzewanie się pomieszczenia, a tym samym obniży koszty klimatyzacji.

Dom to miejsce związane z bezpieczeństwem. Aby je zachować, montujemy razem z innymi alarmami antywłamaniowymi i roletami. Jednak symulacja obecności członków rodziny jest niezbędna do ochrony przed kradzieżą. Popularność sterowania światłem i roletami nie zapewnia już tej funkcji.

Kurtyny montowane na dużych wysokościach, o dużych gabarytach lub z wieloma systemami w jednym pomieszczeniu to sytuacje, w których ręczna obsługa powłok wewnętrznych jest utrudniona. Zarówno małe dzieci, jak i osoby, które mają trudności z nową technologią, poradzą sobie z elektrycznymi karniszami. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby otworzyć i wpuścić światło do pomieszczenia.

Zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL Katowice, gdzie dobierzesz wiele dekoracji okiennych w tym plisy elektryczne.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%