Plisy elektryczne – Katowice

Rolety plisowane od dawna są najlepszym przyjacielem każdego klienta posiadającego nietypowe okna w swoim domu. Żaluzje plisowane elektryczne można dostosować do przestrzeni architektonicznych i trójkątnych, rombowych, dachowych lub ogrodowych okien.

Elektryczne zasłony plisowane świetnie sprawdzą się również w każdym pomieszczeniu. Pozwalają regulować światło od dołu i od góry. W zależności od naszych upodobań mogą też tracić moc, np. w naszych sypialniach. Jeśli jednak chcemy, aby w naszym salonie nie było ciemno, możemy wybrać tkaninę, która przepuszcza nieco więcej światła.

Składana elektryczna składana może być wyposażona w czujniki nasłonecznienia i temperatury – pozwala to na automatyczne uruchamianie sytuacji. W upalny dzień zasłony zasuną się, co zmniejszy nagrzewanie się pomieszczenia, a tym samym obniży koszty klimatyzacji.

Dom to miejsce związane z bezpieczeństwem. Aby je zachować, montujemy razem z innymi alarmami antywłamaniowymi i roletami. Jednak symulacja obecności członków rodziny jest niezbędna do ochrony przed kradzieżą. Popularność sterowania światłem i roletami nie zapewnia już tej funkcji.

Kurtyny montowane na dużych wysokościach, o dużych gabarytach lub z wieloma systemami w jednym pomieszczeniu to sytuacje, w których ręczna obsługa powłok wewnętrznych jest utrudniona. Zarówno małe dzieci, jak i osoby, które mają trudności z nową technologią, poradzą sobie z elektrycznymi karniszami. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby otworzyć i wpuścić światło do pomieszczenia.

Zapraszamy do naszego salonu TOMŻAL Katowice, gdzie dobierzesz wiele dekoracji okiennych w tym plisy elektryczne.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty