Jak wybrać najlepsze rolety do Twojego pokoju słonecznego

Nasłonecznione wnętrza oprócz odpoczynku i naturalnego światła mogą powodować, że ciepło i światło słoneczne może powodować wyblaknięcia mebli i podłóg oraz prowadzić dyskomfort nagrzanego pokoju. Więc jakie jest rozwiązanie? Dodanie odpowiednich osłon okiennych do filtrowania światła i promieniowania UV pomoże Ci kontrolować temperaturę w pokoju.

Rolety

Eleganckie, łatwy w pielęgnacji design rolet sprawia, że ​​jest to doskonały wybór do pokojów szczególnie nasłonecznionych. Rolety mają wiele zalet, jak choćby duży wybór, funkcjonalność, stosunkowo niedrogie, wiele systemów – rolety dzień noc, rolety rzymskie i inne, co daje możliwość blokowania promieni słonecznych, a jednocześnie pozwalają Ci widzieć przez nie i cieszyć się widokiem. 

Żaluzje drewniane i bambusowe

Żaluzje robione z drewna są popularną opcją, szczególnie wśród projektantów. Różnorodność faktur i wykorzystanie naturalnych materiałów sprawia, że ​​te odcienie są wyborem, który łączy się z żywiołami zewnętrznymi. Nadają pomieszczeniu tropikalny klimat i mogą zamienić każde pomieszczenie w relaksującą oazę. Ich niebywałą zaletą jest szeroka gama odcieni drewna.

Jak widać do nasłonecznionych pokoi mamy możliwości zastosować wiele dekoracji okiennych. W naszym salonie TOMŻAL Katowice doradzimy i pomożemy wybrać Ci odpowiednie rolety i żaluzje do Twojego wnętrza.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty