Markizy Tarasowe – idealne na wiosnę

Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej zastanawiamy się nad najlepszym sposobem na schłodzenie swojego domu i ochroną przed słońcem. Markizy przynoszą korzyści każdemu właścicielowi domu, jeśli chodzi skuteczne zacienianie pomieszczeń oraz tarasów przed słońcem. Imprezy rodzinne na świeżym powietrzu, stają się lepsze, gdy występuje trochę cienia.

Ochrona przed żywiołami

Jeśli chodzi o ochronę przed lekkim wiaterkiem i słońcem, zarówno markizy, jak i parasole tarasowe doskonale chronią. Markizy dzięki zastosowanym czujnikom i silnikom same wysuwane są za pomocą pilota do dogodnej dla nas pozycji, a gdy nas nie ma i zerwie się porywisty wiatr same się zamykają.

Użyteczność

Jeśli masz małe dzieci z dużą ilością energii, możesz pomyśleć o markizie. Markizy nie mają słupków, ani nie przeszkadzają, tworząc bezpieczną przestrzeń. Dzięki zastosowanym silnikom łatwo się zwijają i rozwijają. Można je sterować pilotem i wysuwać na dowolną długość.

Trwałość

Markizy tarasowe są bardzo trwałe, przede wszystkim wtedy, gdy montuje je wysokiej jakości firma. Często są w stanie przetrwać kilka lat, o ile utrzymasz konserwację i będziesz dbać o ich poprawne stosowanie. Praktyczną zasadą jest sprawdzenie stopnia ochrony przed promieniowaniem UV przy wyborze materiału markizy. A jeżeli kiedyś materiał już wyblaknie bez problemu można go wymienić.

Skorzystaj z naszego konfiguratora markiz i skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji. Zapraszamy TOMŻAL Katowice.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty