Markizy Tarasowe podczas wiatru

Wiatr, a markizy

Markizy tarasowe doskonale chronią przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, dając przyjemny nam cień. To również doskonały sposób na ochronę przed lekkimi opadami atmosferycznymi. Umożliwiają one wypoczynek również w okresie wczesnowiosennym lub jesiennym.

Co To Są MARKIZY TARASOWE?

Markizy tarasowe w odróżnieniu od balkonowych pozwalają na zadaszenie dużych powierzchni takich jak tarasy. Decydując się na zakup markizy tarasowej, trzeba ją dobrać odpowiednio do wymiarów powierzchni, którą zamierzamy zacieniować. Maksymalna długość markizy, powinna być o 0,5 metra krótsza niż długość tarasu na, na którym będzie montowana. W przypadku aranżacji miejsca wypoczynku na tarasie z zastosowaniem markiz dobrze jest zostawić część tarasu odsłoniętą. Dzięki temu będziemy mogli wybierać między kąpielami słonecznymi, a komfortowym wypoczynkiem w cieniu naszego tarasu.

MARKIZY TARASOWE PODCZAS WIATRU

Przed zerwaniem przez wiatr markizę chroni specjalna konstrukcja, składająca się m.in. z rury nawojowej, ramion i belki, do której przytwierdza się ją do ściany czy krokwi dachowej budynku.

Aby chronić markizy przed podmuchami wiatru zaleca się zakup markiz tarasowych z dodatkowym osprzętem. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie czujnika wiatru wraz z silnikiem elektrycznym zakupionym w firmie TOMŻAL Katowice. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pełną swobodę i bezpieczeństwo, że nasze markizy są bezpieczne i nic się z nimi nie stanie podczas wiatru.

Zakup wysokiej jakości markizy to gwarancja bezpiecznego użytkowania jej w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Solidna konstrukcja sprawia, że nawet szalejąca burza z porywistym wiatrem nie powinna być powodem do niepokoju, kiedy markiza posiada czujnik wiatru i sama się zwija.

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym salonem TOMŻAL Katowice. Zapewniamy dojazd do: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Siewierz, Piekary Śląskie, Bieruń i wiele innych.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Efektywna dekoracja okien

Zasłony i firany to praktyczny sposób na upiększenie przestrzeni okiennej. Jednak tylko dobrze dobrane elementy dekoracji okiennej będą odpowiednio komponować się z wystrojem pomieszczenia. Podpowiadamy, jak

Czytaj więcej »