Karnisze robione na wymiar

Wybierając idealny karnisz do swojego domu, jest równie ważną kwestią co wybór innych dekoracji oraz wystrój całego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nie tylko będzie podtrzymywał zasłony i firany, ale i stanie się ważnym elementem ozdoby Twojego wnętrza.

Karnisze nowoczesne

W naszym salonie TOMŻAL Katowice są dostępne różnego rodzaju nowoczesne karnisze. Możemy zdecydować się na zakup pojedynczego karnisza lub podwójnego. Karnisze pojedyncze pozwolą nam jedynie na zawieszenie firany lub zasłony. Natomiast karnisz podwójny możemy wykorzystać do tego, by zawiesić na nim zarówno firany jak i zasłony, albo na przykład podwójne zasłony.

Kupując jednak nowoczesne karnisze powinniśmy dokładnie zmierzyć szerokość okna. Zanim zdecydujemy się na wybór modelu, powinniśmy się również upewnić, czy jest on odpowiednio stabilny by zawiesić na nim cięższe firany bądź zasłony.

Dobrze dobrane karnisze na wymiar pomogą Ci stworzyć ciekawą aranżację wnętrza

Karnisze powinny być dopasowane do konkretnego wnętrza oraz jego charakteru. Prosty karnisz nie przytłoczy okna, podczas gdy bardziej oryginalny będzie przyciągać wzrok. Warto również zwrócić uwagę na końcówki karnisza. Dekoracyjne końcówki stanowią eleganckie wykończenie aranżacji okiennej. Co sprawia, że karnisz sam w sobie pozostaje ozdobą okna.

W naszym salonie posiadamy ogromny dostęp wielu modeli karniszy tworzonych na wymiar.

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym salonem TOMŻAL Katowice. Zapewniamy dojazd do: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Siewierz, Piekary Śląskie, Bieruń i wiele innych.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Ja dbać o rolety?

Osłony okienne, w szczególności te jasne, po mimo stosowania impregnowanych materiałów po czasie niestety stają się one brudne. Jak zatem czyścić nasze rolety? Najprostszym sposobem

Czytaj więcej »