Jak trwałe są markizy?

Dobrej jakości markizy są bardzo trwałe i mocne. Mają wysokiej jakości wykończenie i są objęte gwarancją. Oto kilka przykładów tego, jak wytrzymałe są nasze markizy firmy SELT, której jesteśmy oficjalnym partnerem. O to kilka przykładów, co wpływa na wytrzymałość markiz.

Ramiona ze stali z mechanizmem łańcuchowym.

Chowane elektryczne markizy tarasowe firmy SELT są produkowane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie elementy markizy są wykonane ze stali nierdzewnej, a ramiona posiadają w środku mechanizm łańcuchowy (nie linkowy, jak w innych modelach markiz dostępnych na rynku, szczególnie tanich ze sklepów budowlanych), aby zapewnić maksymalną wytrzymałość w rozkładaniu i składaniu ramion. Ponadto wszystko jest malowane proszkowo, aby zapobiec korozji.

Kasety markiz

Większość markiz, które montujemy ma kasetę. Oznacza to, że tkanina markizy, ramiona i mechanizm zwijający są całkowicie zakryte, gdy markiza nie jest używana. To z kolei zapewnia, że ​​materiał i części ruchome nie są narażone na działanie warunków atmosferycznych, brudu i śniegu w zimę, co zapobiega ich uszkodzeniu.

Tkaniny wysokiej jakości

Nasza szeroka gama tkanin markizowych jest dostępna w wielu kolorach i wzorach. Od tradycyjnego materiału w paski po nowoczesne jednolite barwy. Tkaniny na markizy są wykonane z wysokiej jakości przędzy. Ponadto mają odporny na rozdarcie splot, aby zmaksymalizować ich trwałość.

Precyzyjna kontrola

Aby przedłużyć żywotność markizy, ważne jest zapewnienie odpowiedniego sterowania, które będzie automatycznie chować markizę podczas dużego wiatru, dbając przy tym o bezpieczeństwo użytkowników oraz żywotność materiałów.

Markizy to rozwiązanie, które zapewni dobre użytkowanie na wiele lat. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu TOMŻAL Katowice, gdzie będziesz mógł na własne oczy przekonać się, jak działają i wyglądają wysokiej jakości zrobione markizy. Zapraszamy!

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Plisy elektryczne – Katowice

Rolety plisowane od dawna są najlepszym przyjacielem każdego klienta posiadającego nietypowe okna w swoim domu. Żaluzje plisowane elektryczne można dostosować do przestrzeni architektonicznych i trójkątnych,

Czytaj więcej »