Pomagamy znaleźć idealne rolety do sypialni

Rolety na wymiar Katowice

Wszyscy wiemy, jak ważny i potrzebny jest dobry sen. Zwiększa on nasze zdrowie, wydajność i poprawiony poziom nastroju. Znalezienie idealnej rolety do Twojej sypialni może naprawdę pomóc w zasypianiu, jednocześnie zapewniając optymalny wystrój. Wybór odpowiedniego koloru, wzoru i faktury doda atmosfery i odpręży. Jednak szeroki wybór dostępnych produktów może być przytłaczający. Ten przewodnik pomoże ci określić rodzaj żaluzji odpowiedni dla twoich potrzeb.

Rolety zaciemniające

Często śpisz w ciągu dnia, a pracujesz w nocy? Jeśli tak, rolety zaciemniające mogą być idealnym rozwiązaniem. Zapewniają ci kojące, nocne środowisko, które sprawia, że ​​sen w ciągu dnia jest wygodniejszy. Oferując spokój i relaks, pomagają blokować niechciane światło słoneczne, a nawet ograniczają hałas do minimum dzięki podgumowanemu materiałowi. Zauważysz także dodatkowy bonus zmniejszonego blaknięcia mebli. Jeśli jesteś nowym rodzicem, może to być idealne rozwiązanie, aby uzyskać więcej snu dla Ciebie i Twojej małej pociechy. Oprócz wszystkich tych wspaniałych korzyści, ludzie zgłaszają, że rachunki za energię spadają – rolety zaciemniające utrzymują ciepło w pomieszczeniu zimą i chłód latem.

Jednak rolety zaciemniające nie są najlepszym wyborem dla wszystkich. Niektórzy twierdzą, że tracą poczucie czasu po przebudzeniu i potrzebują więcej naturalnego światła,szczególnie osoby, które doświadczają sezonowej depresji i niedoboru witaminy D. 

Rolety pionowe

Jeśli uważasz, że żaluzje pionowe są tylko w biurach to jesteś w dużym błędzie. Rolety pionowe stają się coraz popularniejszym wyborem w sypialni, oferując prawdziwą wszechstronność, ponieważ zapewniają kontrolę nad ilością światła wpadającego do pokoju. Jednym ruchem nadgarstka piękne światło słoneczne może przedostać się do sypialni, zapewniając odświeżający początek dnia, lub możesz z łatwością je zasłonić, kiedy zajdzie taka potrzeba. Idealnie nadadzą się na długie letnie dni. Rolety pionowe oferują szeroką gamę kolorów i opcji materiałowych.

Idealnie dopasowane rolety

Jak sama nazwa wskazuje, idealnie dopasowane rolety zapewniają prawdziwą prywatność, a idealnie dopasowane rolety zapewniają dodatkową ochronę przed światłem zewnętrznym. Jedną z głównych zalet rolet jest to, że można je montować samodzielnie.

Idealne rolety do Twojej sypialni mogą pomóc w zasypianiu i utrzymaniu komfortu snu. W naszym salonie TOMŻAL Katowice znajdziesz piękne rolety zaciemniające oraz inne, które postaramy się dopasować do Twojej sypialni. 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »