Pomagamy znaleźć idealne rolety do sypialni

Rolety na wymiar Katowice

Wszyscy wiemy, jak ważny i potrzebny jest dobry sen. Zwiększa on nasze zdrowie, wydajność i poprawiony poziom nastroju. Znalezienie idealnej rolety do Twojej sypialni może naprawdę pomóc w zasypianiu, jednocześnie zapewniając optymalny wystrój. Wybór odpowiedniego koloru, wzoru i faktury doda atmosfery i odpręży. Jednak szeroki wybór dostępnych produktów może być przytłaczający. Ten przewodnik pomoże ci określić rodzaj żaluzji odpowiedni dla twoich potrzeb.

Rolety zaciemniające

Często śpisz w ciągu dnia, a pracujesz w nocy? Jeśli tak, rolety zaciemniające mogą być idealnym rozwiązaniem. Zapewniają ci kojące, nocne środowisko, które sprawia, że ​​sen w ciągu dnia jest wygodniejszy. Oferując spokój i relaks, pomagają blokować niechciane światło słoneczne, a nawet ograniczają hałas do minimum dzięki podgumowanemu materiałowi. Zauważysz także dodatkowy bonus zmniejszonego blaknięcia mebli. Jeśli jesteś nowym rodzicem, może to być idealne rozwiązanie, aby uzyskać więcej snu dla Ciebie i Twojej małej pociechy. Oprócz wszystkich tych wspaniałych korzyści, ludzie zgłaszają, że rachunki za energię spadają – rolety zaciemniające utrzymują ciepło w pomieszczeniu zimą i chłód latem.

Jednak rolety zaciemniające nie są najlepszym wyborem dla wszystkich. Niektórzy twierdzą, że tracą poczucie czasu po przebudzeniu i potrzebują więcej naturalnego światła,szczególnie osoby, które doświadczają sezonowej depresji i niedoboru witaminy D. 

Rolety pionowe

Jeśli uważasz, że żaluzje pionowe są tylko w biurach to jesteś w dużym błędzie. Rolety pionowe stają się coraz popularniejszym wyborem w sypialni, oferując prawdziwą wszechstronność, ponieważ zapewniają kontrolę nad ilością światła wpadającego do pokoju. Jednym ruchem nadgarstka piękne światło słoneczne może przedostać się do sypialni, zapewniając odświeżający początek dnia, lub możesz z łatwością je zasłonić, kiedy zajdzie taka potrzeba. Idealnie nadadzą się na długie letnie dni. Rolety pionowe oferują szeroką gamę kolorów i opcji materiałowych.

Idealnie dopasowane rolety

Jak sama nazwa wskazuje, idealnie dopasowane rolety zapewniają prawdziwą prywatność, a idealnie dopasowane rolety zapewniają dodatkową ochronę przed światłem zewnętrznym. Jedną z głównych zalet rolet jest to, że można je montować samodzielnie.

Idealne rolety do Twojej sypialni mogą pomóc w zasypianiu i utrzymaniu komfortu snu. W naszym salonie TOMŻAL Katowice znajdziesz piękne rolety zaciemniające oraz inne, które postaramy się dopasować do Twojej sypialni. 

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty