Dekoracje okien w salonie

dekoracje okienne Katowice

Dekoracje okien w salonie jest jednym z ważniejszych elementów wystroju. Bardzo szeroka oferta wszelkiego rodzaju dekoracji do okna pozwala stworzyć tysiące unikatowych wystrojów Twojego wnętrza. 

Odpowiednie aranżacje okien w salonie mogą całkowicie odmienić wnętrze, ocieplając jego charakter i dając nam poczucie większej prywatności i intymności. Najlepiej wyglądają, gdy są odpowiednio skomponowane z kolorami w salonie oraz innymi tkaninami znajdującymi się we wnętrzu.

Zanim zdecydujemy się na odpowiedni dla nas wybór wzorów bądź kolorów firan i zasłon do naszego salonu, powinniśmy wziąć pod uwagę to, czy jest on mocno, czy słabo nasłoneczniony.  Kiedy nasz pokój znajduje się od południowej lub zachodniej strony, wtedy możemy zdecydować się na zasłony o grubszym splocie materiału chroniące nasze pomieszczenie od nadmiaru promieni słonecznych. Jeśli natomiast salon jest dość ciemny, wystarczą zasłony półprzezroczyste.

Przy klasycznym wystroju najlepiej będzie zastosować zasłony w delikatne wzory. Mogą być to motywy roślinne, szerokie lub drobne pasy, które znajdziesz w naszym salonie TOMŻAL w Katowicach. Dekoracje okien w nowoczesnym salonie mogą mieć odważniejsze wzory i kolory. Geometryczne motywy i ciekawe barwy świetnie podkreślą świeżość i nietradycyjny charakter wnętrza. Chcąć uatrakcyjnić wystrój okna, możemy spróbować połączyć ze sobą w ten sam deseń zasłony o różnych kolorach. Ciekawie też będą wyglądały zasłony w różnych odcieniach tej samej barwy. 

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są robione na zamówienie z dostosowaniem potrzeb klienta. W naszym sklepie znajdziesz materiały szerokiej gammy z których uszyjemy wspaniałe dekoracje okienne do Twojego salonu.  Odwiedź nasz sklep TOMŻAL Katowice i stwórz z nami przepiękne dekoracje okienne do Twojego salonu. 

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty