Rolety dzień noc i ich mocne strony

rolety dzień noc

Żadna z osłon okiennych nie zapewni Tobie tak fascynującej gry światłem, jak ROLETY DZIEŃ NOC. Fascynujący efekt gwarantuje tkanina składająca się z ułożonych naprzemiennie półprzezroczystych i zaciemniających pasów. Ich mocną stroną jest: wysoka jakość materiału, zaskakująca funkcjonalność oraz estetyka. Rolety te doskonale współgrają z firanami oraz innymi dekoracjami okiennymi. 

Roleta, dzięki swoim możliwością doskonale nadają się do małych oraz dużych okien. Za ich pomocą jesteśmy w stanie w każdej chwili zasłonić okno zapewniając zaciemnienie pomieszczenia, a jeżeli chcemy, aby światło słoneczne docierało do naszego mieszkania wystarczy lekki ruch sznurkiem rolety. 

Roleta składająca się z naprzemiennych pasów tkaniny półprzezroczystej i zaciemniającej idealnie się sprawdza w oknach w domu, mieszkaniu, ale także przestrzeni biurowej i komercyjnej. Dodatkową zaletą rolety jest możliwość montowania jej w kuchni i w łazience.

Po profesjonalnie wykonane rolety zapraszamy do naszego salonu w Katowicach lub poprzez kontakt na naszej stronie. Rolety dzień noc Katowice to pewność najlepszych produktów. Tworzymy również rolety dzień noc na wymiar.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Jak czyścić plisy?

Plisy to modne i praktyczne osłony, które doskonale pasują nawet do okien o niestandardowych kształtach. Dzięki swojej harmonikowatowej budowie zapewniają łatwe użytkowanie oraz czyszczenie. Jednak

Czytaj więcej »
Zasłony retro, stylowe, Katowice

Podwójne rolety rzymskie

  Rolety rzymskie cieszą się nieustającym powodzeniem. Ich funkcjonalność, efektowny wygląd i… tak, dokładnie, łatwość czyszczenia sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zastąpić nimi

Czytaj więcej »