Rolety dzień noc i ich mocne strony

rolety dzień noc

Żadna z osłon okiennych nie zapewni Tobie tak fascynującej gry światłem, jak ROLETY DZIEŃ NOC. Fascynujący efekt gwarantuje tkanina składająca się z ułożonych naprzemiennie półprzezroczystych i zaciemniających pasów. Ich mocną stroną jest: wysoka jakość materiału, zaskakująca funkcjonalność oraz estetyka. Rolety te doskonale współgrają z firanami oraz innymi dekoracjami okiennymi. 

Roleta, dzięki swoim możliwością doskonale nadają się do małych oraz dużych okien. Za ich pomocą jesteśmy w stanie w każdej chwili zasłonić okno zapewniając zaciemnienie pomieszczenia, a jeżeli chcemy, aby światło słoneczne docierało do naszego mieszkania wystarczy lekki ruch sznurkiem rolety. 

Roleta składająca się z naprzemiennych pasów tkaniny półprzezroczystej i zaciemniającej idealnie się sprawdza w oknach w domu, mieszkaniu, ale także przestrzeni biurowej i komercyjnej. Dodatkową zaletą rolety jest możliwość montowania jej w kuchni i w łazience.

Po profesjonalnie wykonane rolety zapraszamy do naszego salonu w Katowicach lub poprzez kontakt na naszej stronie. Rolety dzień noc Katowice to pewność najlepszych produktów. Tworzymy również rolety dzień noc na wymiar.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty