Zasłony na flexach

TOMŻAL Katowice - Plisy, Rolety, Żaluzje, Markizy, Firany i Zasłony

Firany marszczone, firany, panele, lambrekiny zawsze będą się elegancko i dostojnie prezentowały w towarzystwie zasłon. Zasłony panelowe przewidziane są do wnętrz tylko stylu nowoczesnym. Zasłony marszczone dopasują się idealnie do każdego charakteru wnętrza. W wielu domach zawieszone są zasłony marszczone. Od niedawna wielką popularnością cieszą się zasłony na flexach. Czym charakteryzuje się nowoczesny sposób marszczenia?

Flexy to specjalne plastikowe haczyki (białe) umieszczone na krótkiej prowadnicy, która jest wszyta na stałe w zasłonę w równych odstępach. Jeśli pomieszczenia mają nierówne ściany i sufity, za ich pomocą możemy regulować długość zasłony, ponieważ haczyki przesuwają się w górę lub w dół.

Zasłony czy firany uszyte na flexach zawiesisz szybko i swobodnie na dowolny rodzaj karnisza. Wielkim atutem tego rozwiązania są idealne marszczenia w równych odstępach. Zasłonki, jak również firanki szyte na flexach prezentują się bardzo elegancko i estetycznie. Przez cały czas użytkowania są równomiernie pomarszczone, a zaszyte zakładki nie rozciągają się podczas prania, prasowania czy ponownego zawieszania na karniszu.

Plastikowe elementy są odpornie na wysokie temperatury i nie rdzewieją. Zasłony i firanki można poddać praniu domowemu lub chemicznemu.

Firanki i zasłonki marszczone na flexach są naprawdę idealnym rozwiązaniem do dużych okien. Odpowiedni system umarszczenia sprawia, że nawet ogromną część firany/zasłony będziesz mógł zsunąć na lewą lub prawą stronę okna. Dzięki temu swobodnie otworzysz drzwi tarasowe i popołudniową kawę wypijesz z rozkoszą już na tarasie.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

dekoracje okienne Katowice

Dekoracje okien w salonie

Dekoracje okien w salonie jest jednym z ważniejszych elementów wystroju. Bardzo szeroka oferta wszelkiego rodzaju dekoracji do okna pozwala stworzyć tysiące unikatowych wystrojów Twojego wnętrza. 

Czytaj więcej »