Szyny elektryczne do zasłon i firan

Elektryczny napęd w zasłonach i firanach jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Stanowi on idealne dopełnienie „inteligentnego domu”. Sprawdzą się zarówno w dużych pomieszczeniach jak i małych, ale posiadających dużo okien – wystarczy jeden przycisk, by okna zostały zasłonięte bądź rozsunięte.

Coraz częściej przestrzenie w budynkach są wysokie, a ściany oszklone. To sprawia, że obsługa rolet/karniszy/zasłon/firan w tradycyjny sposób jest trudna, a niekiedy wręcz niemożliwa. W takiej sytuacji elektroniczne szyny będą niesamowitym ułatwieniem. W przypadku dużego i stałego nasłonecznienia konkretnego pomieszczenia można ustawić czas, w którym ma nastąpić zasłonięcie danego okna, np. za pomocą dedykowanej aplikacji połączonej z mechanizmem. Jest to funkcja, która sprawdzi się min. wśród osób mobilnych – wracając do domu pomieszczenie nie będzie nagrzane.

W naszym salonie TOMŻAL Katowice oferujemy karnisze elektryczne firmy Forest, które są zasilane poprzez prąd. Kiedy nie ma takiej możliwości to można zastosować silniki z akumulatorem, które wystarczają na długi czas. Karnisze elektryczne są sterowane pilotem.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Rolety termiczne

Rolety okienne to jedna z osłon przed słońcem i ochroną naszej prywatności. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że rolety pełnią inne dodatkowe funkcje. Niektóre

Czytaj więcej »

Rolety bezinwazyjne

Regulacja jasności w pomieszczeniu może być w dzisiejszych czasach prawdziwym wyzwaniem. Oferta produktów rolet obejmuje dziesiątki opcji, setki konfiguracji i jest łatwo dostępna u wielu

Czytaj więcej »

OSTATNIE DNI PROMOCJI!

20210707_150729 (1)

Markizy

-25%