Szyny elektryczne do zasłon i firan

Elektryczny napęd w zasłonach i firanach jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Stanowi on idealne dopełnienie „inteligentnego domu”. Sprawdzą się zarówno w dużych pomieszczeniach jak i małych, ale posiadających dużo okien – wystarczy jeden przycisk, by okna zostały zasłonięte bądź rozsunięte.

Coraz częściej przestrzenie w budynkach są wysokie, a ściany oszklone. To sprawia, że obsługa rolet/karniszy/zasłon/firan w tradycyjny sposób jest trudna, a niekiedy wręcz niemożliwa. W takiej sytuacji elektroniczne szyny będą niesamowitym ułatwieniem. W przypadku dużego i stałego nasłonecznienia konkretnego pomieszczenia można ustawić czas, w którym ma nastąpić zasłonięcie danego okna, np. za pomocą dedykowanej aplikacji połączonej z mechanizmem. Jest to funkcja, która sprawdzi się min. wśród osób mobilnych – wracając do domu pomieszczenie nie będzie nagrzane.

W naszym salonie TOMŻAL Katowice oferujemy karnisze elektryczne firmy Forest, które są zasilane poprzez prąd. Kiedy nie ma takiej możliwości to można zastosować silniki z akumulatorem, które wystarczają na długi czas. Karnisze elektryczne są sterowane pilotem.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Moskitiery ramkowe

Moskitiery są szczególnie pożądane w okresie letnim. Lato nieodzownie łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów oraz insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na nieproszonych

Czytaj więcej »
Plisy Katowice

Plisy oraz duetki plisowane

Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz łatwemu montażu, jak i demontażu, dzięki czemu łatwiej w utrzymaniu czystości tkanin zastosowanych w plisie. Rolety plisowane są mocowane na

Czytaj więcej »