Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to najbardziej praktyczny, a przez to najczęściej wybierany system zaciemniania pomieszczeń. Rolety w kasecie w przeciwieństwie do rolet wolnowiszących, materiał można zwinąć prosto i dobrze przylega do szyby dzięki systemowi prowadnic. Do wielu zalet zastosowania rolet materiałowych w kasetach z prowadnicami należą trwałość, łatwość czyszczenia oraz doskonała ochrona przeciwsłoneczna.

Klasyczna roleta w kasecie z jednej strony dostępna w bogatej kolorystyce, z drugiej montowana bezinwazyjnie na ramie okiennej. Taśmy i prowadnice oraz prowadnice są przyklejane do ramy okiennej. Ten sposób montażu nie wymaga wiercenia, co może być bardzo istotne przy wyborze tego modelu. Materiał kasety nawinięty jest na wałek o mniejszej średnicy, dzięki czemu swobodnie porusza się w prowadnicach i toczy się płynnie. Półokrągłe kasety i klejone prowadnice idealnie wpasują się w każdy układ. Materiał jest schowany w tacce, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Zobacz inne nasze posty

Efektywna dekoracja okien

Zasłony i firany to praktyczny sposób na upiększenie przestrzeni okiennej. Jednak tylko dobrze dobrane elementy dekoracji okiennej będą odpowiednio komponować się z wystrojem pomieszczenia. Podpowiadamy, jak

Czytaj więcej »

Promocja !!!