Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to najbardziej praktyczny, a przez to najczęściej wybierany system zaciemniania pomieszczeń. Rolety w kasecie w przeciwieństwie do rolet wolnowiszących, materiał można zwinąć prosto i dobrze przylega do szyby dzięki systemowi prowadnic. Do wielu zalet zastosowania rolet materiałowych w kasetach z prowadnicami należą trwałość, łatwość czyszczenia oraz doskonała ochrona przeciwsłoneczna.

Klasyczna roleta w kasecie z jednej strony dostępna w bogatej kolorystyce, z drugiej montowana bezinwazyjnie na ramie okiennej. Taśmy i prowadnice oraz prowadnice są przyklejane do ramy okiennej. Ten sposób montażu nie wymaga wiercenia, co może być bardzo istotne przy wyborze tego modelu. Materiał kasety nawinięty jest na wałek o mniejszej średnicy, dzięki czemu swobodnie porusza się w prowadnicach i toczy się płynnie. Półokrągłe kasety i klejone prowadnice idealnie wpasują się w każdy układ. Materiał jest schowany w tacce, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty

Zasłony retro, stylowe, Katowice

Podwójne rolety rzymskie

  Rolety rzymskie cieszą się nieustającym powodzeniem. Ich funkcjonalność, efektowny wygląd i… tak, dokładnie, łatwość czyszczenia sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zastąpić nimi

Czytaj więcej »