Rolety bezinwazyjne

Regulacja jasności w pomieszczeniu może być w dzisiejszych czasach prawdziwym wyzwaniem. Oferta produktów rolet obejmuje dziesiątki opcji, setki konfiguracji i jest łatwo dostępna u wielu producentów i sprzedawców. Czasami trudno się zdecydować… wtedy możesz natknąć się na słowa kluczowe: rolety nieinwazyjne i rolety wolnowiszące lub jedno i drugie. Dziś postaramy się odpowiedzieć na te pytania, co tak naprawdę kryje się pod tymi słowami i jakie są korzyści z ich używania.

Na przykład rolety nieinwazyjne, jak sama nazwa wskazuje, to rozwiązanie umożliwiające montaż rolet bez naruszania konstrukcji ram okiennych, sufitów czy ścian. Zazwyczaj kupowane są wewnętrzne osłony okienne, które muszą być na stałe przymocowane do ramy okiennej, co jest na pewno lepszym i trwalszym rozwiązaniem. Jednak czasami nie chcemy ingerować w ramę naszego okna. Bezinwazyjne rozwiązanie pozwoli nam wyjść z tego problemu.

Nieinwazyjny, wolnowiszący system osłony okiennej to bezpieczne rozwiązanie, także dla okien. W ofercie producenta możemy znaleźć wiele opcji i rodzajów osłon do wyboru, ale skupmy się na roletach. Zasada rolet wolnowiszących opiera się głównie na ich montażu. Aluminiowe zaczepy zamocowaliśmy do górnej ramy okna w sposób bezinwazyjny. Można je zmieniać w zależności od rozmiaru ramy okiennej.

Poznaj więcej szczegół na temat rolet na naszej stronie lub odwiedź nasz salon TOMŻAL Katowice, gdzie znajdziesz rolety bezinwazyjne dla siebie.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty