Rolety Rzymskie

Firany nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem w dekoracjach okiennych – sypialnia na parterze, okno nad zlewem kuchennym, czy pokój dziecka. Są to pomieszczenia, gdzie szukamy większego zaciemnienia pomieszczenia i ochrony przed ciekawskimi sąsiadami. Zatem zaczynamy stawiać na rolety, a najpiękniejsze z nich to rolety rzymskie.

Co wybrać – rolety gotowe czy szyte na wymiar?

Człowiek to nie maszyna i jeżeli chcemy, aby rolety idealnie wisiały, nie odginały się, nie było żadnych różnic i defektów, to najlepszym wyborem jest roleta uszyta na wymiar. Wyższa cena na pewno często nie zachęca, ale jest to inwestycja na wiele lat.

Tkaniny do rolet rzymskich

Wysokiej jakości tkaniny poznamy dopiero podczas prania i ich czyszczenia. Żeby nie być zdziwionym polecamy tkaniny sprawdzonych producentów polskich oraz zagranicznych firm. Dobrej jakości tkaniny to ważny element rolet rzymskich od czego zależy, czy rolety będą się dobrze układała i nie będzie zagniatała. Rolety rzymskie wykonuje się z tkanin zaciemniających lub transparentnych. W zależności czy chcemy zaciemniać pomieszczenia, czy tylko zapewnić sobie intymność.

Dobrze zrobiona roleta rzymska to świetny wybór i inwestycja na lata. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu TOMŻAL Katowice lub skontaktowania się z nami.

Udostępnij:

Zobacz inne nasze posty